نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 27059
تاریخ انتشار: 1396/09/20 - 10:51:59

ساماندهی مسیل‌ها و تغییر آن به فضای سبز از برنامه‌های برنامه‌های اولویت‌دار شهرداری بجنورد

شهردار بجنورد گفت که ساماندهی و تغییر کاربری مسیل‌ها به فضای سبز از برنامه‌های اولویت‌دار شهرداری محسوب می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، روح‌الله براتیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما بابیان اینکه سیل‌های داخل شهر بجنورد در یک برنامه‌ریزی مدون ساماندهی و بهسازی می‌شوند افزود:وجود این مسیل‌ها در محدوده شهر معضلاتی بهداشتی ازجمله ریختن زباله توسط شهروندان، جمع شدن حشرات و حیوانات موذی و مشکلات متعدد دیگر و همچنین آلودگی بصری شهر را به دنبال داشته است.

شهردار با اشاره به اهتمام شهرداری درباره اجرای این طرح افزود: شهرداری باهدف ایجاد فضای سبز و زیباسازی مسیل‌ها اقدام به احداث می‌کند.

براتیان تصریح کرد: در این راستا مجموعه پارک آفرینش، پارک هجرت، پارک آسایش، صادقیه، میدان بار، پارک نیایش نمونه‌ای از مسیل‌های داخل محدوده شهر هستند که توسط شهرداری بهسازی شده‌اند.

 شهردار از بهسازی مسیل ملکش به طول 2 هزار متر خبر داد و افزود: تاکنون 700 مترمربع از این مسیل بهسازی و فضای سبز آن انجام‌شده که به نام پارک آسایش مورداستفاده شهروندان است و 600 متر آن نیز کارهای عمرانی انجام و کار ایجاد فضای سبز آن به‌زودی انجام می‌شود.

براتیان خاطرنشان کرد: کار بهسازی و ایجاد پارک تفریحی در حاشیهٔ آن به طول 700 متر باقیمانده مسیل ملکش از پل منطقه تا پارک آفرینش طی هفته گذشته آغازشده است.

براتیان تصریح کرد: طول مسیل‌های داخل شهر حدود ۱۴۰۰۰ هزار متر است که با این توسعهٔ حدود ۲۰۰۰ متر طول، حدود ۹۰۰۰ متر دیگر باقیمانده است. با توجه به هزینهٔ بالای آن ضرورت دارد دستگاه‌های مرتبط شهرداری را در راستای احداث مسیل یاری کنند.

انتهای پیام/اتفاقیه

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.