نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 27061
تاریخ انتشار: 1396/09/20 - 11:11:57

طی یک ماه اخیر؛

بزرگ‌ترین شیرخوارگاه خراسان شمالی آماده بهره‌برداری شد

بزرگ‌ترین شیرخوارگاه خراسان شمالی آماده بهره‌برداری شد,

معاونت پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل بهزیستی خراسان شمالی با اشاره به تکمیل طرح بزرگ‌ترین شیرخوارگاه استان گفت: بزرگ‌ترین شیرخوارگاه در بجنورد طی یک ماه اخیر به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، وحید برزویی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: پروژه ساخت شیرخوارگاه بجنورد به‌عنوان بزرگ‌ترین شیرخوارگاه استان در حال حاضر دارای ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی است.

برزویی بابیان اینکه این شیرخوارگاه در حال تجهیز و آماده‌سازی برای افتتاح است، افزود: تاکنون ۳۴ میلیارد ریال اعتبار از محل سفر مقام معظم رهبری به‌منظور ساخت شیرخوارگاه هزینه شده است.

وی تصریح کرد: این شیرخوارگاه در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع و با زیربنایی به مساحت یک هزار و ۵۰۰ مترمربع طی یک ماه اخیر به بهره‌برداری می‌رسد.

معاونت پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل بهزیستی خراسان شمالی بابیان اینکه ظرفیت این شیرخوارگاه بیش از ۶۰ نفر است، گفت: مقررشده است تا بعد از افتتاح این مکان تمام کودکان صفرتا دو سال در این مرکز و کودکان دو سال به بالا در شیرخوارگاه شیروان نگهداری شوند. 

انتهای پیام/اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.