نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 27062
تاریخ انتشار: 1396/09/20 - 11:15:01

برپایی تجمع ضدآمریکایی و ضد اسرائیلی دانشجویان دانشگاه‌های خراسان شمالی

دانشجویان دانشگاه‌های استان در پی اقدام غیرقانونی دونالد ترامپ، روز شنبه تجمع اعتراض‌آمیز ضدآمریکایی و ضد اسرائیلی بر پا کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، دانشجویان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ، اقدام غیرقانونی رئیس‌جمهوری آمریکا مبنی بر مطرح کردن بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت اسرائیل را محکوم کردند.

در دانشگاه بجنورد نیز دانشجویان با تجمع اقدام اخیر دونالد ترامپ را محکوم کردند و خواستار وحدت جهان اسلام در برابر این اقدام ضد اسلامی ترامپ شدند.

تشکل‌های مختلف دانشجویی استان نیز با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند قدس متعلق به همه مسلمانان است و طبق فرمایش مقام معظم رهبری تقدیر خداوند این است که فلسطین آزاد خواهد شد» و انتفاضه فلسطین محکم‌تر و متحدتر مقابل سیاست‌های خودخواهانه امریکا خواهد ایستاد.

در این بیانیه آمده است: به یاری خداوند این تصمیم ترامپ به‌عنوان کاتالیزگری مهم در فرآیند نابودی اسرائیل خواهد بود.

دونالد ترامپ اخیرا اعلام کرد که وقت آن رسیده است که بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت اسرائیل مطرح شود که با اعتراض مسلمانان جهان و حتی سران کشورهای غیرمسلمان و اندیشمندان جهان مطرح شد.

انتهای پیام/اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.