نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 27121
تاریخ انتشار: 1396/09/23 - 09:54:51

خراسان شمالی جزو 5 استان آخر کشور از حیث میزان مرگ‌ومیرهای تصادفات

جدیدترین آمارهای مرگ‌ومیر ناشی از تصادفات در استان‌های کشور حاکی از این است که خراسان شمالی جزو 5 استان آخر کشور در تعداد مرگ‌ومیرها است.
خراسان شمالی جزو 5 استان آخر کشور از حیث میزان مرگ‌ومیرهای تصادفات,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، این آمار به‌درستی نشان می‌دهد برخلاف آنچه که در برخی از رسانه‌ها درباره وضعیت تصادفات فوتی استان القا می‌شود اما خراسان شمالی از حیث مرگ و میر ناشی از تصادفات در مقایسه با بسیاری از استان کشور وضعیت به‌مراتب بهتری است.

استفاده از القاب جاده مرگ برای محورهای ارتباطی استان شاید نه‌تنها کمکی برای بهبود وضعیت نخواهد داشت بلکه ترس،هراس و واهمه مسافران در استفاده از جاده‌های استان را در پی خواهد داشت.

البته این خواسته و آرزو قلبی ما است  که با ارتقای فرهنگ رانندگی، بهبود تولیدات خودرو و مناسب در شان هم‌وطنان و ایمن‌سازی جاده‌ها شاهد بروز هیچ سانحه ناگواری برای مردم نباشیم.

اتفاقیه بنا به رسالت خود و با توجه به انتشار آخرین آمارها از میزان مرگ‌ومیرهای حوادث جاده‌ای در روزهای آینده بیشتر به این موضوع خواهد پرداخت.

انتهای پیام/اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.