نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 27127
تاریخ انتشار: 1396/09/23 - 10:47:45

با حکم استاندار خراسان شمالی؛

سرپرست فرمانداری گرمه منصوب شد

در پی پذیرش استعفای فرماندارگرمه از سوی استاندار خراسان شمالی، و با پیشنهاد معاون سیاسی استاندار، مهندس صالحی سرپرست فرمانداری این شهرستان را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در این خصوص گفت: با توجه به بروز پاره‌ای مشکلات شخصی برای علی‌محمد زاده فرماندار جوان و پرتلاش شهرستان گرمه و درخواست استعفای وی و پذیرش آن از سوی مقام عالی دولت در استان، برای این فرمانداری سرپرست تعیین شد که تا زمان معرفی فرماندار جدید، به ایفای وظایف قانونی در خدمتگزاری به مردم و پیشبرد اهداف نظام و سیاست‌های دولت تدبیر و امید بپردازد.

مهرداد ابراهیمی افزود: بر این اساس، اسماعیل مکرمی معاون کنونی فرمانداری گرمه با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست این فرمانداری منصوب شد.

وی با قدردانی از تلاش‌های علی محمدزاده فرماندار مستعفی گرمه و آرزوی توفیق برای وی در دیگر مسئولیت‌های اجرایی خاطرنشان کرد: فرماندار جدید این شهرستان به‌زودی با طی مراحل قانونی واداری معرفی و منصوب می‌شود.

انتهای پیام/اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.