نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس حوادث | کد خبر: 27130
تاریخ انتشار: 1396/09/23 - 11:15:42

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی:

5شهرستان استان فاقد اداره تعزیرات حکومتی است

 5شهرستان استان فاقد اداره تعزیرات حکومتی است,

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی گفت: از مجموع 8 شهرستان استان تنها در سه شهرستان اداره تعزیرات حکومتی ایجاد شده و پوشش تعزیراتی در شهرستان های گرمه، جاجرم، رازوجرگلان، مانه و سملقان و فاروج به صورت اعزام شعبه سیار انجام می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، سیدجواد سیدالموسوی اظهار کرد: شعبات براساس جمعیت شهری و تعداد واحد صنفی تعریف می شود و اولویت تاسیس اداره و ایجاد نمایندگی در صورت تهیه امکانات با شهرستان های مانه و سملقان و فاروج است.

وی با اشاره به طرح های اجرا شده در سال جاری گفت: در هشت ماهه امسال پنج طرح خدمات سفر تابستان، بازگشایی مدارس، ماه رمضان، ماه محرم و طرح نوروزی اجرا شده است.

سید الموسوی افزود: بر این اساس در طرح نوروزی 400 واحد صنفی و گشت مشترک توسط 50 اکیپ بازدید شدند که 137 واحد تخلف داشتند که بیش از 198 میلیون ریال جزای نقدی مجازات شدند.

وی ادامه داد: در طرح خدمات سفر تابستان هم 162 اکیپ بازرسی فعالیت داشتند که بر این اساس 913 واحد بررسی شدند، 454 واحد تخلف داشتند.

سید الموسوی اظهارکرد: در این طرح 144 پرونده تشکیل شدو 315 مورد تذکر از طرف دستگاه های نظارتی داده شد که میزان محکومیت پرونده ها بیش از 384 میلیون ریال بود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی گفت: در طرح ماه مبارک رمضان 396 بازرسی توسط 60 اکیپ بازرسی شدند که 183 پرونده تخلف داشتند و مبلغ 515 میلیون ریال محکوم شدند.

وی به ایرنا اظهار کرد: در طرح بازگشایی مدارس نیز 30 اکیپ، 88 مورد بازرسی را انجام دادندو 53 واحد متخلف شناسایی شدند که در این طرح هم بیش از 86 میلیون ریال محکومیت صادر شد.

سید الموسوی گفت: در ماه محرم نیز پنج اکیپ بازرسی 17 مورد بازرسی را انجم دادند و پنج واحد متخلف شناسایی شدند که برای این واحدها 17 میلیون و 376 محکومیت صادر شده است.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.