سرویس سیاسی | کد خبر: 27540
تاریخ انتشار: 1396/10/14 - 09:46:36

آیت‌الله یعقوبی:

مردم خراسان شمالی بار دیگر حضور غیرتمندانه خود را به ثبت رساندند

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه بجنورد گفت که مردم استان با حضور در راهپیمایی محکومیت اغتشاشگران، بار دیگر حضور غیرتمندانه خود را به ثبت رساندند.
مردم خراسان شمالی بار دیگر حضور غیرتمندانه خود را به ثبت رساندند,

آیت‌الله ابوالقاسم یعقوبی در جمع راهپیمایان اظهار کرد: مردم بار دیگر با حضور آتش به اختیار و غیرتمندانه خود را در این استان به ثبت رساندند تا به همه برهم زنندگان آرامش در کشور بگویند ملت ما از منافقین و آشوبگران بیزارند.

نماینده ولی‌فقیه در استان در ادامه تصریح کرد: تمام مهره‌های اصلی ایجاد اغتشاش در استان دستگیر شدند و اکثر آن‌ها افرادی غیربومی که مامور هستند تا آرامش کشور را بر هم بزنند.

وی بابیان اینکه دشمنان کشور بدانند، ملت ما بیدار است و در برابر هر فتنه‌ای ایستاده است، اظهار داشت: دشمن نمی‌داند اگر بخواهد در صف پولادین ملت ایران نفوذ کنند، چشم‌های بیدار آن‌ها را رصد می‌کنند.

آیت‌الله  یعقوبی با تاکید بر اینکه استان خراسان شمالی، بهترین و امن‌ترین استانی است که در برخورد با بعضا فتنه‌ها بهترین مدیریت را  مردم و نیروی انتظامی داشته اند، افزود: مردم این استان همواره نشان داده‌اند که در پای دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده و در دفاع از آن هرگز کوتاه نیامده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه ملت ما ملتی انقلابی است چون رهبری انقلابی دارد، افزود: ملت مسلمان همواره مقتدر و راست‌قامت درصحنه می‌ماند و هر چه  استوار و محکم‌تر باشند، دشمن خشمگین‌تر می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان با اشاره به اینکه برای دفاع از راه خدا باید در برابر دشمن ایستاد، عنوان کرد: امروز دشمن از حضور و اقتدار ملت ایران خشمگین و ناراحت است و این دشمنان که از این اقتدار ناراحت هستید، از این عصبانیت بمیرید چراکه ملت ما همیشه درصحنه حاضر بوده و خواهد بود.

آیت الله یعقوبی با تاکید بر اینکه آشوب گر راه به‌جایی نمی‌برد، اظهار کرد: انقلابیون میدان را برای دشمن تنگ می‌کنند و اجازه هیچ گونه تحرکی را نمی دهند.

 وی اضافه کرد: شاید آشوب گر چند روزی همانند کف بر روی آب، خودی نشان دهد اما این پایدار نخواهد بود و زمانی که نسیم قدرت الهی و شجاعت ملت وزیدن بگیرد، از بین خواهند رفت.

انتهای پیام/ آقایی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.