نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 27609
تاریخ انتشار: 1396/10/18 - 11:15:21

ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به محرومان بجنوردی توسط خادمیاران سلامت رضوی

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی از ویزیت رایگان دندانپزشکی بیماران محروم و نیازمند در درمانگاه جوادالائمه(ع) این استان توسط خادمیاران سلامت رضوی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، محمد اکبرزاده یکی از مهم‌ترین برنامه‌های نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی را ارائه خدمات ضروری در حوزه سلامت به محرومان و نیازمندان دانست و اظهار داشت: این نمایندگی به همت خادمیاران سلامت رضوی و با همکاری و مشارکت درمانگاه جوادالائمه(ع) سپاه پاسداران رضوی در راستای رفع محرومیت بهداشتی و درمانی نیازمندان اقدامات ارزشمندی را ارائه کرده است.

وی بابیان اینکه هزینه‌های دندانپزشکی در ایران بسیار بالا است و بسیاری از افراد محروم و نیازمند توانایی مالی برای درمان ندارند، گفت: در این راستا آستان قدس رضوی طرح ویزیت رایگان بیماران محروم و نیازمند را در رشته‌های دندانپزشکی و پزشکی عمومی برگزار می‌کند.

اکبر زاده بیان داشت: خادمیاران سلامت رضوی جمعه‌های هر هفته با حضور در درمانگاه جوادالائمه(ع) در زمینه ترمیم، عصب‌کشی، پرکردن دندان به محرومان ویزیت رایگان ارائه می‌دهند.

نماینده آستان قدس رضوی در خراسان شمالی با بیان اینکه محرومین و نیازمندان توسط کانون‌های خادمیاری شناسایی و نوبت‌دهی می‌شوند، گفت: تاکنون بیش از 100 کانون خادمیاری به همت نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان‌ها و روستاهای استان خراسان شمالی فعالیت می‌کند. این کانون‌ها محرومان را شناسایی و به مرکز درمانی جوادالائمه(ع) معرفی خواهند کرد.

به گزارش اتفاقیه به نقل از آستان نیوز، وی با بیان اینکه بیش از 18 خادمیار دندان‌پزشک در این طرح ما را یاری و همراهی می‌کنند،یادآور شد: در نظر داریم تا در آینده نزدیک با افزایش این طرح به دو روز در هفته، بتوانیم در رشته‌های دیگر همچون چشم‌پزشکی، مامایی، پیراپزشکی و غیره نیز به محرومان ارائه خدمات داشته باشیم.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.