نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس فرهنگی هنری | کد خبر: 27645
تاریخ انتشار: 1396/10/19 - 16:57:49

مدير شبكه يک سيما:

علت پخش نشدن نگاه يک، حضور نيافتن اسحاق جهانگيری در برنامه بود

برازش گفت: «نگاه یک» شنبه شب، به دلیل حاضر نشدن معاون اول رئیس جمهور در برنامه، از جدول پخش خارج شد.
علت پخش نشدن نگاه يک، حضور نيافتن اسحاق جهانگيری در برنامه بود,
به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ؛ علیرضا برازش مدیر شبكه یک سیما، در واکنش به سخنان امروز معاون اول رئیس جمهور مبنی بر اینکه صداوسیما به او فرصت صحبت با مردم را نداد، درباره علت پخش نشدن نگاه يک گفت: برنامه «نگاه یک» شنبه شب، به درخواست جناب آقای جهانگیری به وی اختصاص پیدا كرد؛ اما در آخرین ساعات شروع برنامه، معاون اول رئیس جمهور در برنامه حضور پیدا نكرد و ما مجبور شدیم نگاه یك این هفته را از جدول پخش حذف كنیم.
 
وی افزود: چگونگی درخواست دفتر معاون اول رئیس جمهور و مذاكراتی كه در این زمینه صورت گرفته است، مشخص و شفاف است و در صورت نیاز بیان خواهد شد.
 
مدیر شبكه یك سیما با بیان اینكه آغوش صدا و سیما همواره برای میزبانی از دولتمردان و مسئولان اجرایی كشور باز بوده و هست، تصریح كرد: از ابتدای امسال تا كنون مسئولان دولت های یازدهم و دوازدهم بیش از دو هزار ساعت در پربیننده ترین ساعات میهمان برنامه های سازمان صدا وسیما بوده اند و این روند همچنان ادامه دارد.
 
وی افزود: سازمان صدا وسیما همین امروز هم آماده است در هرساعت و برنامه ای كه معاون اول رئیس جمهور بخواهد، میزبان وی باشد .
 
 
 
انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران
 
 

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.