نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 27660
تاریخ انتشار: 1396/10/20 - 10:38:07

در بازدید سرزده رئیس سازمان صنعت و تعزیرات حکومتی عنوان شد؛

دلال‌بازی و نبود زیرساخت‌های خدمات در میدان دام بجنورد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی به همراه مدیرکل تعزیرات حکومتی استان به‌طور سرزده از میدان دام بجنورد بازدید کردند.
دلال‌بازی و نبود زیرساخت‌های خدمات در میدان دام بجنورد,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، یحیی نیکدل رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی دراین‌باره گفت: در پی دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر وجود نابسامانی در میدان دام مرکز استان، در اقدامی سرزده در صبح روز گذشته در میدان دام حاضرشده و پس از سرکشی به بخش‌های مختلف ازجمله آغل‌های محل نگهداری دام‌ها و بخش باسکول و توزین دام‌ها و مذاکره با تعدادی از دامداران و برخی دلالان به‌عنوان خریدار و کاملا ناشناس در جریان فرایند حاکم بر این مرکز قرار گرفتیم.

وی تصریح کرد: به همین منظور در جمع دامداران و دلالان فعال در این میدان در خصوص مسائل و مشکلات موجود با آنان گفتگو شد.

نیکدل افزود: در این بازدید اکثریت دامداران از بی‌برنامگی حاکم بر میدان دام، امکانات محدود درزمینهٔ سرویس‌های بهداشتی، نمازخانه و آغل برای گوسفندان گلایه‌مند بودند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی اظهار داشت: همچنین دامداران از عدم نظارت بر نحوه فعالیت دلالان و اخذ مبالغ بالا و سلیقه‌ای توسط دلالان و عدم پاسخگو بودن آنها نسبت به از بین رفتن پول‌های خود در صورت استنکاف هر یک از طرفین معامله معترض بودند.

وی با اشاره به اینکه همچنین گلایه دامدار آن از اختلاف معنی‌دار در توزین باسکول‌های موجود در میدان و عدم پاسخگو بودن پیمانکار میدان دام گله‌مندی‌هایی را داشتند، عنوان کرد: ازاین‌رو مقرر شد تا پیگیری برای ساماندهی نحوه فعالیت دلالان و سایر موارد از طریق مراجع و دستگاه‌های مرتبط انجام شود.

وی گفت: هرگونه شکایت تا زمان ساماندهی وضع موجود از طریق معاونت بازرسی و نظارت سازمان و اداره کل تعزیرات حکومتی قابل‌پیگیری است .

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.