نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 27661
تاریخ انتشار: 1396/10/20 - 12:22:44

معاون اقتصادی سازمان اقتصاد و دارایی استان:

۷۳۱ هزار نفر در خراسان شمالی سهام عدالت می گیرند

۷۳۱ هزار نفر در خراسان شمالی سهام عدالت می گیرند,

معاون اقتصادی سازمان اقتصاد و دارایی خراسان شمالی گفت: 731 هزار و 441 نفر  ثبت نامی در خراسان شمالی که در سامانه سهام عدالت، شماره حساب شبا خود را ثبت کرده اند، مشمول دریافت سهام عدالت شدند. 731 هزار نفر در خراسان شمالی سهام عدالت می گیرند,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه به نقل از عصر اترک، مجید درخشانی، معاون اقتصادی سازمان اقتصاد و دارایی خراسان شمالی با بیان اینکه پرداخت سود سهام عدالت از 18 دی ماه آغاز شد، اظهارکرد: از خراسان شمالی 731 هزار و 441 نفر که به صورت قطعی در سامانه سهام عدالت ثبت نام و شماره حساب شبای خود را در این سامانه ثبت کرده بودند، مشمول دریافت سود سهام عدالت شدند.

وی با بیان اینکه سهام داران، سود سهام عملکرد سال 95 خود را دریافت خواهند، گفت: سهامداران سهام عدالت در سه مرحله تا پایان سال جاری این سود را دریافت می کنند.

وی خاطر نشان کرد: مبلغ سودی که هر سهامدار دریافت می کند به ارزش سهام آنان بستگی دارد که سهامداران کل مبلغ سود خود را طی سه مرحله دریافت خواهند کرد.

 درخشانی خاطرنشان کرد: سود سهام عدالت برای افرادی که  سهام عدالت آنها کامل و یک میلیون تومان است از جمله مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، 150 هزار تومان خواهد بود که در سه مرحله( هر مرحله 50 هزار تومان)  از امروز واریز می‌شود.

وی ادامه داد: برای سایر افراد نیز که سهام عدالت آنها حدود 470 هزار تومان است و هنوز تکمیل نشده این سود حدود 75 هزار تومان محاسبه شده و در سه نوبت(هر نوبت 25 هزار تومان) واریز خواهد شد.

وی یادآور شد سود سهام عدالت متوفیان مشمول نیز پس از اینکه وارثان آنان مشخص شوند به حساب وارثان واریز خواهد شد.

وی در پاسخ به این سئوال که سهامدارانی که برای دریافت سهام خود اقدام نکرده اند تا چه تاریخی مهلت دارند؟، اعلام کرد: این سهامداران به محض اینکه شماره حساب شبای خود را در سامانه سهام عدالت وارد کنند مشمول دریافت سود سهام عدالت می شوند.

افرادی که سوالی در این زمینه دارند، می توانند با تلفن مرکز پاسخگویی سهام عدالت به شماره 83338-021  و یا با مراجعه به سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir  در میان بگذارند.

انتهای پیام/ عصر اترک


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.