نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس فرهنگی هنری | کد خبر: 27679
تاریخ انتشار: 1396/10/21 - 09:02:55

با تعامل شهرداری، شورای شهر و ارشاد انجام می‌شود؛

احداث مجتمع بزرگ سینمایی در محل سابق سینما قدس بجنورد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌شمالی از احداث مجتمع بزرگ سینمایی در مرکز استان در محل سابق سینما قدس از سوی مالک این سینما خبر داد.

ابوالحسن حیدری اظهارکرد: با توجه به برپایی جلسات متفاوت با شورای اسلامی شهر و شهردار مقرر شد مجتمع سینمایی در محل سینما قدس بجنورد راه‌اندازی شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه ساخت سینما به‌تنهایی به لحاظ اقتصادی صرفه ندارد، بنابراین راه‌اندازی پردیس سینمایی با کاربری فرهنگی، هنری، تجاری در دستور کار قرارگرفته است.

حیدری بابیان اینکه خوشبختانه اعضای شورای شهر و شهردار نیز با این مهم موافقت خود را اعلام کرده‌اند افزود: هم‌اکنون سرمایه‌گذار این مجتمع در حال کسب مجوزهای اولیه در کارگروه‌های مختلف است.

وی یادآورشد: هم‌اکنون این مهم در شورای فنی نیز در حال پیگیری است تا پس‌ازاین مرحله، نقشه‌کشی و مطالعات طرح در دستور کار قرار گیرد.

حیدری بابیان اینکه هم‌اکنون همه شهرستان‌ها به‌جز رازو جرگلان  دارای سینما در استان هستند، به ایسنا خاطرنشان کرد: مقرر است برای شهرستان راز و جرگلان سینمای سیار در نظر گرفته شود.

وی بیان داشت: همچنین همزمان با ایام الله دهه فجر سینمای شهر تیتکانلو در شهرستان فاروج نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/ 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.