نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس حوادث | کد خبر: 27684
تاریخ انتشار: 1396/10/21 - 10:13:54

رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی خبر داد

رسیدگی خارج از نوبت به پرونده‌های تعدی به "بیت‌المال" در استان

رسیدگی خارج از نوبت به پرونده‌های تعدی به

رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی تاکید کرد که دستگاه قضایی با هرگونه تعدی به بیت‌المال در استان بدون ملاحظه برخورد می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری بیان داشت: دستگاه قضایی بر اساس موازین شرعی و قانونی با هرگونه دست‌اندازی و تعدی به بیت‌المال بدون ملاحظه و ارفاق برخورد می‌کند و پرونده‌های مرتبط با این موضوع  بدون نوبت و سریعا رسیدگی می‌شود.

وی گفت: وظیفه دستگاه قضایی پیشگیری از جرائم مرتبط با حوزه انفال و تجاوز به بیت‌المال است و تمامی راه‌های نفوذ باید توسط معاونت پیشگیری احصا و بسته شود.

رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی اظهار داشت: در برخورد با بقیه جرائمی که بر اساس ناآگاهی و غفلت افراد انجام‌گرفته است، بر اساس قوانین٬ باید نرمشی اتفاق بیفتد اما در حوزه جرائم انفال و بیت‌المال٬ برای ما ناآگاهی این افراد قابل‌قبول نیست و یقیناً برخوردها در این زمینه قاطعانه و جدی است.

وی گفت: دفاع از امنیت و آرامش مردم یک حقوق عمومی و بر عهده دستگاه قضایی است و بنابراین باید با  افرادی که در دست‌درازی و تصرف اموال بیت‌المال ید طولایی دارند٬ برخورد جدی کرد.

حجت‌الاسلام جعفری یادآور شد: باید از فضای همدلی و هم‌افزایی موجود برای رشد و بالندگی انقلاب اسلامی بهره‌مند شویم و برای مطالبات به‌حق مردم پاسخی واضح و شفاف داشته باشیم.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.