نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 27769
تاریخ انتشار: 1396/10/26 - 09:37:51

استاندارخراسان شمالی:

برای توسعه استان از موانع پیش رو گذر می کنیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، استاندار خراسان شمالی با برشمردن قابلیت های مختلف استان و از سویی وجود برخی موانع در مسیر توسعه گفت که برای توسعه استان از موانع پیش رو گذر می کنیم.

محمد رضا صالحی در دیدار رئیس دانشگاه بجنورد بیان داشت: البته موانع توسعه این استان می بایست با  کمک دانشگاهیان و نخبگان چاره اندیشی شود.

وی گفت: برای جذب و ماندگاری اعضای هیئت علمی در دانشگاه های استان به ویژه بجنورد موافق ارائه مشوق های ویژه هستم و برای تحقق این موضوع کمک های لازم را خواهیم داشت.

احمد محقر رئیس دانشگاه بجنورد نیز در این دیدار توضیحاتی درباره سیاست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ساماندهی مراکز آموزش عالی دولتی استان بر مبنای سند آمایش دانشگاه ها ارائه کرد و کمک استاندار به تحقق این موضوع را خواستار شد. وی هم چنین مساعدت استاندار برای توسعه امکانات ایاب و ذهاب دانشجویان به پردیس دانشگاه، بازگشایی محورهای منتهی به آن و کمک به شکل گیری تعاونی مسکن استادان را خواستار شد.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.