سرویس اقتصادی | کد خبر: 27770
تاریخ انتشار: 1396/10/26 - 09:43:06

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:

بانک‌های استان در پرداخت تسهیلات سخت‌گیری نکنند

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام‌جمعه بجنورد خواستار تسهیل در پرداخت وام از سوی بانک‌ها شد و تاکید کرد که بانک‌ها در ارائه تسهیلات به مردم سخت‌گیری و تعلل نکنند.
بانک‌های استان در پرداخت تسهیلات سخت‌گیری نکنند,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، آیت‌الله ابوالقاسم یعقوبی در جمع مدیران بانک‌های استان اظهار داشت: فلسفه شکل‌گیری بانک‌ها این است که به مردم امنیت مالی بدهد. بانک یعنی نماد‌ اعتماد، انسان‌ها گاهی بی‌وفایی می‌کنند، اما بانک‌مکانی است که اعتمادسازی می‌کند و مردم با اعتماد پول‌های خود را در آنجا به امانت می‌گذارند.

نماینده ولی‌فقیه در استان  خراسان شمالی گفت: تسهیل امور و آسان‌سازی کارها باید از مهم‌ترین ماموریت بانک‌ها‌ باشد و یکی از اموری که از بانک‌ها توقع می‌رود٬ ارائه تسهیلات است. تسهیلات یعنی بانک قرار است گره‌های زندگی‌نامه‌ را باز کند.

آیت‌الله یعقوبی پرداخت به‌جای تسهیلات را باعث رونق و شکوفایی اقتصادی دانست و ادامه داد: متاسفانه در برخی از اوقات شاهد هستیم که بانک‌ها رسالت خود را به‌خوبی انجام نمی‌دهند و بعضا برای دریافت وام گاهی آنقدر دست‌انداز درست می‌شود که شخص نیازمند از دریافت این تسهیلات صرف‌نظر می‌کند.

وی در پایان با توصیه به بانک‌ها برای مدارا با تسهیلات گیرندگان اظهار کرد: مهلت بدهید به کسانی که به هر نحوی گرفتار و بدهکار شما هستند. اگر کسی کارش واقعا گیرکرده است٬ یک مقدار مهلت و تنفس بدهید که این موجب حل شدن گره کار آن‌ها می‌شود، خواسته من به‌خصوص این است که آسان‌گیری برای مستضعفین بیشتر باشد.

انتهای پیام/ 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.