سرویس اجتماعی | کد خبر: 27772
تاریخ انتشار: 1396/10/26 - 09:57:00

مسئول دفتر نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:

نیروهای انقلابی در فضای مجازی پویاتر عمل کنند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، مسئول دفتر نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی در نشست کارگروه فضای مجازی نهادهای مرتبط با دفتر مقام معظم رهبری، اظهار کرد: در آشوب‌های اخیر دشمن با استفاده از فضای مجازی درصدد بود تا اعتراضات مردم در خصوص گرانی و معیشت را به اغتشاش و آشوب علیه نظام تبدیل کند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اصغر قدیمی،  افزود: در ناآرامی های اخیر فاصله ببین اعتراض و اغتشاش بسیار ناچیز بود و یکی از عوامل مؤثر در این قضیه استفاده معاندان داخلی و خارجی از فضای مجازی برای ضربه زدن به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

وی خاطرنشان کرد: در این جریانات ، دشمن از فضای مجازی بیشترین بهره را برد، اما نیروهای هوشیار امنیتی کشور غیرتمندانه همه نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کردند.

دبیر مجمع علمای خراسان شمالی تصریح کرد: باید نهادهای انقلابی و دلسوز نظام در شبکه‌های مجازی فعال‌تر و با برنامه‌تر عمل کنند و در این راستا لازم است از توان همه دستگاه‌ها و نهادهای مؤثر استفاده شود.

گفتنی است، اعضای این نشست بر رصد و پایش، تولید محتوا و انتشار مطالب ارزشی در شبکه‌های مجازی تأکید کردند و در خصوص جهت‌دهی به شبکه‌های مجازی پیشنهادهایی ارائه کردند.

انتهای پیام/ 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.