سرویس حوادث | کد خبر: 27935
تاریخ انتشار: 1396/11/04 - 11:17:07

دستگیری ماموران قلابی در اسفراین

دستگیری ماموران قلابی در اسفراین,

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین گفت: با اعلام یک مورد شکایت توسط یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از وی توسط دو شخص که خود را مامور امنیتی و دولتی معرفی کرده بودند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، سرهنگ جاوید مهری افزود: ماموران با مشاهده اظهارات شاکی پرونده موفق شدند خودروی این متهمان را که در سطح شهرستان در حال تردد بود، شناسایی و توقیف کنند.

سرهنگ مهری بیان داشت: با توقیف این خودرو یکی از کلاهبرداران دستگیر و در نتیجه با شناسایی محل اختفای آنان و در یک عملیات غافلگیرانه همدست وی دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی منتقل شد.این مقام انتظامی بیان داشت: در بازجویی های صورت گرفته از این افراد مشخص گردید، این دو فرد با معرفی خود به عنوان مامور امنیتی و دولتی و تهدید افراد اقدام به کلاهبرداری از آنان می‌کردند. فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین در پایان با اشاره به اینکه متهمان برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند، بیان داشت: شهروندان هیچگاه فریب اینگونه افراد را نخورند و در مواجهه با چنین مواردی قبل از انجام هرکاری کارت شناسایی مامور را درخواست و در صورت نداشتن مدارک شناسایی، مراتب را سریعاً از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/استادزاده


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.