سرویس حوادث | کد خبر: 28027
تاریخ انتشار: 1396/11/09 - 10:07:40

کشف اموال سرقتی در شهرستان مانه و سملقان

فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از دستگیری یک مال‌خر و کشف مقادیر قابل‌توجهی اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.
کشف اموال سرقتی در شهرستان مانه و سملقان,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی حسین رختیانی" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی و باغ‌های سطح شهرستان، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مأموران با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری تعدادی از سارقان شدند، افزود: سارقان که اغلب معتاد به مواد مخدر بودند، بعد از انجام سرقت، اموال سرقتی را به قصد تأمین هزینه اعتیاد به افراد ناشناس می‌فروختند.

وی بابیان اینکه مأموران در ادامه تحقیقات و با اظهارات متهمان، موفق به شناسایی فردی با هویت معلوم که اقدام به خرید اموال سرقتی می‌نمود شدند، گفت: مأموران در عملیاتی غافلگیرانه فرد موردنظر را دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی انتقال دادند.

سرهنگ رختیانی با اشاره به اعتراف متهم به بزه انتسابی در بازجویی‌های انجام‌شده، تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضایی و در بازجویی از محل اختفای متهم 7 دستگاه کف‌کش، 5 دستگاه سنگ فرز، 2 دستگاه موتور آب و چندین دستگاه موتور جوش کشف و به مالباختگان تحویل گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان با اشاره به اینکه متهم برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، خاطرنشان کرد: شهروندان ضمن رعایت موارد امنیتی و مجهز کردن اماکن خصوصی به تجهیزان ایمنی، هرگونه موارد مشکوک را با پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.