سرویس حوادث | کد خبر: 28105
تاریخ انتشار: 1396/11/12 - 11:30:33

سکته مغزی قرقبان منابع طبیعی خراسان شمالی به علت سرمای شدید

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: یکی از قرقبان حفاظتی این اداره کل در حین مأموریت با موتورسیکلت دچار سرمازدگی شدید در هوای منفی 8درجه سانتی‌گراد شد که پیامد آن سکته مغزی بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، سرهنگ موسی‌الرضا حیاتی گفت: پزشکان علت سکته مغزی این قرقبان را سرمازدگی تشخیص داده‌اند و اعلام کردند: رساندن به‌موقع موجب نجات این فرد شده است.
وی بابیان اینکه قرقبان 28 ساله دارای یک فرزند است، گفت: نامبرده پس از چند روز بستری در بیمارستان، مرخص شده و حال وی مساعد است.
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: این نیروها در حین انجام عملیات گشت زنی نیاز به حمایت‌های بیشتری دارند و با توجه به اینکه ازلحاظ قانونی نمی‌توان خودرو در اختیار آنان گذاشت، انتظار می‌رود با تخصیص اعتبارات درزمینهٔ گشت و مراقبت این افراد وسیله لازم در اختیار آنان صورت گیرد تا دچار آسیب جدی نشوند.
حیاتی بابیان اینکه 40 نیروی حفاظتی در2 میلیون از عرصه‌های این استان فعالیت دارند، به ایرنا افزود: هم‌اکنون کمبود نیروی حفاظتی در اداره کل این استان است؛ زیرا که به ازای هر نیروی حفاظتی باید 10 هزار هکتار محدوده تحویل یگان شود درصورتی‌که در این استان 65 تا 70 هزار هکتار تحویل هر نیرو می‌شود.

انتهای پیام/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.