سرویس اقتصادی | کد خبر: 28203
تاریخ انتشار: 1396/11/18 - 10:22:32

سود سهام عدالت امسال اسفندماه سال97 واریز می‌شود

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت خراسان شمالی گفت: واریز سود سهام عدالت سال ۹۶، اسفندماه سال ۹۷ برای مشمولان واریز خواهد شد.
سود سهام عدالت امسال اسفندماه سال97 واریز می‌شود,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، قربانی با اشاره به اینکه سهام عدالت و پرداخت سود این سهام به نقطه پایانی خود نزدیک می‌شود، گفت: دریافت سود سهام عدالت در مرحله دوم به معنای تسویه‌حساب کامل سهام عدالت تا پایان سال ۹۵ خواهد بود.

وی اظهار داشت: سود سهام عدالت در مرحله دوم از ۱۴ بهمن‌ماه جاری برای مددجویان کمیته امداد، بهزیستی، زنان سرپرست خانوار، ایثارگران، بیماران خاص واریزشده است.

وی تصریح کرد: در مرحله دوم و مرحله تکمیلی برای کارمندان دولت، بازنشستگان، کارگران فصلی، روستائیان و عشایر و کسانی که قبلاً تحت پوشش کمیته امداد بودند و اکنون تحت پوشش نیستند سود سهام برای آنان واریز نشده است اما این افراد نگران نباشند زیرا تا پایان اسفندماه جاری سود سهام این افراد نیز به‌حساب آنان واریز می‌شود.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت خراسان شمالی خاطرنشان کرد: برای افراد دارای برگه یک‌میلیون تومان سهام، به میزان ۱۵۰ هزار تومان کل سود سال مالی ۹۵ برای آنان واریز می‌شود.

قربانی با اشاره به اینکه بیشترین آمار سهامداران عدالت در استان کسانی هستند که ۵۳۲ هزار تومان سهم دارند، افزود: در مرحله اول برای این افراد ۶ هزار و ۵۰۰ تومان و مرحله دوم نیز ۵۲ هزار تومان سود سهام عدالت به‌حساب این افراد واریز شد.

وی بابیان اینکه در حال حاضر برنامه‌ای برای ثبت‌نام جدید سهام عدالت وجود ندارد، تأکید کرد: اگر مجوزی برای ثبت‌نام جدید صادر شود از طریق سامانه سهام عدالت اطلاع‌رسانی می‌شود و مردم جدیدترین اخبار در خصوص ثبت‌نام جدید و سایر اطلاعات مربوط به سهام عدالت را در سامانه سهام عدالت و یا شرکت‌های تعاونی دنبال کنند تا مورد سوءاستفاده افراد سودجو قرار نگیرند.

وی بابیان اینکه در مرحله اول ۱۹ دی‌ماه یک‌سوم از سود سهام عدالت سال مالی ۹۵ به‌حساب تمام مشمولان واریزشده است افزود: ۷۳۱ هزار و ۴۴۱ نفر سهامداران نهایی سهام عدالت در استان وجود دارد که سود برای آنان منظور شده است.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان عنوان کرد: در مرحله اول ۲۰ درصد از افراد که شماره‌حساب خود را وارد نکردند و برخی از افراد شماره‌حساب شبای خود را اشتباه وارد کردند که به این دلیل سود برای آنان واریز نشده است که باید نسبت به اصلاح آن اقدام کنند.

انتهای پیام/ آقایی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.