سرویس اجتماعی | کد خبر: 28249
تاریخ انتشار: 1396/11/21 - 10:39:10

استاندار :

برخورداری از فرودگاه دوم خراسان شمالی در شیروان مایه افتخار است

برخورداری از فرودگاه دوم خراسان شمالی در شیروان مایه افتخار است,

استاندار خراسان شمالی در آیین افتتاح متمرکز 136 پروژه عمرانی و خدماتی شهرستان شیروان در رابطه با احداث فرودگاه در این شهرستان گفت: ما حمایت کامل از هر نوع توسعه ای در استان را داریم و به میزان توان استان و حتی بیشتر به منظور احداث باند این فرودگاه آمادگی داریم و تلاش می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، محمدرضا صالحی با تاکید بر اینکه مرکز استان باید جایگاه خودش را داشته باشد و فرودگاه بجنورد باید تقویت شود، عنوان کرد: برخورداری از فرودگاه دوم استان در شهرستان ها مایه افتخار خواهد بود.

وی با بیان اینکه اولویت اصلی و اساسی دولت توسعه مناطق روستایی است، افزود: در هر شهرستان سه هدف روستای گردشگری، روستای سبز و روستای بدون بیکار دنبال می‌شود و امروز در شیروان روستای بیگان بعنوان روستای بدون بیکار معرفی شد که امیدواریم با همت مسئولان محقق شود.

وی با بیان اینکه در جامعه باید اثر گذاری را افزایش و اثر پذیری را کمتر کنیم گفت: امام راحل امد تا ایران ما را با شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به پیروزی برساند و با همت و حمایت مردم بصورت قاطع پیروز شد تا امروز بعد از گذشت ۳۹ سال دشمن جرات هیچگونه تجاوزی را به خود ندهد.

مقام عالی دولت در استان افزود: ما اگر وابستگی به جهانیان و کشورهای دیگر داشته باشیم دیگر استقلال سیاسی و فکری نداریم که دشمن دنبال این موضوع است که تا کنون با هوشیاری مردم به زمین خوده اند.

صالحی گفت: وظیفه ما نمایندگان دولت ایجاد زیرساختهای اولیه و مورد نیاز مردم بوده و امروز خوشحالیم که دولت دنبال ایجاد زیرساختهای حداکثری برای مردم رفته است.

وی تصریح کرد: در حوزه گازرسانی اقدامات خوبی در استان انجام شده و امیداوریم‌گازرسانی روستاهای استان در سال ۹۷ کامل شود.

صالحی اظهار کرد: برای اینکه روستاییان ما توانمند شوند باید مردم همت بیشتری داشته باشند و روستاهای ما باید از تقاضا محوری به تولید محوری بروند.

وی عنوان کرد: دولت در راستای تحقق استقلال اقتصادی و اقتصاد مقاومتی حرکت می‌کند تا حتی با تحریم دشمنان به تورم ۴۵ درصدی دچار نشویم.

استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اینکه دولت منهای مردم در هیچ کاری موفق نخواهد شد اظهار داشت: سازمان های مردم نهاد به توانمندسازی مردم در حوزه اشتغال و امور اجتماعی کمک کنند.

انتهای پیام/ جوادحشمتی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.