سرویس اقتصادی | کد خبر: 28250
تاریخ انتشار: 1396/11/21 - 10:41:34

فرماندار شیروان خبر داد:

معرفی روستای بیگان شیروان به عنوان روستای بدون بیکار

معرفی روستای بیگان شیروان به عنوان روستای بدون بیکار,

فرماندار شیروان اظهار داشت: توجه ویژه استاندار به روستاها برگرفته از رویکرد دولت تدبیر و امید در توسعه روستایی است که به همین منظور روستای بیگان برای اجرای پروژه روستای بدون بیکار در شیروان تعیین شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، امین رضا مرآتی در آیین افتتاح متمرکز 136 طرح عمرانی و خدماتی شهرستان شیروان با بیان اینکه دهه فجر برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است گفت: مردم در این روزهای به یاد ماندنی حاکمیت قرآن و احکام الهی را با جان و دل برگزیدند و حکومت الله را به جای حکومت طاغوت پذیرفتند و امسال این مراسم با شکوه تر نسبت به سالهای گذشته برگزار خواهد شد.

 وی حرکت مردم ایران و امام خمینی(ره) را عظمتی منحصر به فرد دانست و ادامه داد: امام دست‌خالی و با توکل به خدا علیه نظام ننگین شاه برخواست و همین موضوع، انقلاب اسلام را به برگ زرینی در تاریخ دنیا و کشور تبدیل کرده است.

مرآتی با اشاراه به اینکه امروز به برکت انقلاب اسلامی کشور ایران به یک کشور قدرتمند و عزتمند و یک حکومت پویا مبتنی بر مردم سالاری و نفی سلطه تبدیل شده است و وظیفه ما صیانت از انقلاب اسلامی است تصریح کرد: پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی از طریق اتحاد ملی و انسجام همگانی و با تأکید بر حفظ منافع و مصالح ملی امکان پذیر است که زمینه ساز نشاط و بالندگی کشور را فراهم خواهد کرد.

فرماندار شیروان با تأکید بر اینکه خدمتگزاری به مردم، رفع مشکلات، نگرانی‌های اجتماعی، اقتصادی و عمرانی مردم در این دولت نمایان است، خاطرنشان کرد: دولت یازدهم با شعار اعتدال‌گرایی، تدبیر و امید تلاش کرده است در راستای ارتقای سطح زندگی مردم گام بردارد.

وی با اشاره به اینکه دهه فجر فرصتی است برای مرور اینکه ببینیم خدمتگذاری مسئولان به مردم چطور بوده و آیا مردم از عملکرد مسئولان راضی هستند افزود: در شیروان وحدت و همدلی  خوبی که با محوریت امام جمعه محترم وجود دارد مشکلی را در سطح شهرستان نداشته ایم و تمام فکر و تلاش مردم و مسئولان در راستای رشد و توسعه شهرستان بوده است.

فرماندار شیروان افزود: دولت با تلاش مداوم عزم خود را برای رشد و توسعه کشور گرفته است و خوشبختانه در دوره اخیر استان خراسان شمالی نیز با حضور استاندار پر تلاش خود دستاوردهای خوبی به دست آورده است.

مرآتی تصریح کرد:  قطعا با توجه به اقدامات خوب و زیربنایی که انجام شده است دهه فجر سال آینده ، پروژه های زیادی افتتاح خواهد شد .

نماینده عالی دولت در شیروان با بیان اینکه در همه بخش های پیش بینی شده خدمات خوبی ارائه می شود اما در حوزه گاز رسانی و راه روستایی روستاهای شهرستان اقدامات بهتر است افزود: در حوزه گازرسانی با حمایت و همدلی مردم، مسئولین شهرستان و نماینده محترم پیشرفت های خوبی حاصل شده است که امروز شاهد افتتاح یکی از این پروژه های گازرسانی روستایی هستیم.

مرآتی با بیان اینکه اقدامات و عملکرد های خوبی که استاندار محترم در سطح استان همچون تونل سبز ورودی های شهرها و معرفی روستای سبز و بدون بیکار  انجام داده قطعا بعنوان باقی الصالحات خواهد بود افزود: اصلاح وضعیت مسکن مردم  روستایی در شهرستان قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه دولت توانسته نابسامانی و تورم را کنترل کند که شاهد جهش اقتصادی و شکوفایی دولت خواهیم بود و به تبع آن شهرستان شیروان هم ذی نفع این تحول می شود افزود: وحدت و همدلی حاکم بر شهرستان بر کسی پوشیده نیست و این انسجام عامل مهمی در جهت رشد و توسعه است.

انتهای پیام/ حشمتی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.