سرویس فرهنگی هنری | کد خبر: 28268
تاریخ انتشار: 1396/11/23 - 09:31:28

استقبال 14هزارنفری از جشنواره فیلم فجر استان

سرپرست معاونت هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از استقبال حدود 14 هزارنفری مردم استان از فیلم‌های فجر در سومین دوره از این جشنواره خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، ابوالحسن حیدری در گفتگو با اتفاقیه اظهار داشت: حدود 14هزار نفر در سومین دوره از جشنواره فیلم فجر به سالن سینما گلشن آمدند و میزان فروش گیشه نیز بیش از 22 میلیون تومان بوده است.

وی افزود: خوشبختانه میزان سرانه مصرف فرهنگی در استان افزایش پیداکرده است و این دوره از جشنواره فیلم فجر نیز نسبت به ادوار گذشته با استقبال بیشتری مواجه شده است.

حیدری عنوان کرد: فیلم فجر در واقع عصاره سینمای ایران بوده و برگزاری این جشنواره نیز سرآغازی برای رویدادهای خوب در این حوزه است.

سرپرست معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به اینکه سال گذشته ١٣ هزار نفر از فیلم‌های جشنواره فجر در استان استقبال کردند، افزود: با توجه به فضای رسانه‌ای ایجادشده در خصوص این جشنواره، امسال میزان استقبال افزایش پیدا کرد.

گفتنی ست؛ هم‌زمان با برگزاری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در پایتخت، سومین دوره این جشنواره در خراسان شمالی نیز با اکران ١٦ فیلم فاخر این جشنواره از ١٤ بهمن‌ماه جاری آغاز شد و شب گذشته به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/ عبدی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.