سرویس ورزشی | کد خبر: 28275
تاریخ انتشار: 1396/11/23 - 10:42:51

در رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی حاصل شد؛

مدال طلا بر گردن کشتی‌گیر آزاد استان

سی و هشتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی با حضور 15 کشور خارجی به میزبانی تبریز در حالی برگزار شد که نماینده استان توانست با کسب مدال طلا بر سکوی نخست این رقابت‌ها بایستد.
مدال طلا بر گردن کشتی‌گیر آزاد استان,

به گزارش اتفاقیه تیم ملی کشتی آزاد ایران با کسب 4 مدال طلا، 5 نقره و 7 برنز به‌عنوان قهرمانی سی و هشتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی در تبریز دست‌یافت و امیرحسین محمدی نماینده خراسان شمالی و عضو تیم ملی کشتی آزاد در سکوی نخست مسابقات جام بین‌المللی تختی ایستاد.

در رده‌بندی این مسابقات تیم ایران با کسب 200 امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و تیم‌های ترکیه و گرجستان به ترتیب با 143 و 84 امتیاز دوم و سوم شدند.

در این رقابت‌ها نمایندگان کشورهای ارمنستان، آذربایجان، بلاروس، بلغارستان، گرجستان، مجارستان، هند، قزاقستان، قرقیزستان، مغولستان، رومانی، تاجیکستان، ترکمنستان، ترکیه، اوکراین و نمایندگان کشورمان در سالن شهید پور شریفی شهر تبریز با یکدیگر به رقابت پرداختند .

در این رقابت‌ها امید حسن تباردر وزن 79 کیلوگرم، کامران قاسم پور در وزن 86 کیلوگرم، امیر محمدی در وزن 97 کیلوگرم و پرویز هادی در وزن 125 کیلوگرم صاحب مدال طلا شدند، نادر حاج‌آقا نیا در وزن 57 کیلوگرم، حمید خلیلی در وزن 61 کیلوگرم، مرتضی قیاسی در وزن 65 کیلوگرم، ارشک محبی در وزن 92 کیلوگرم و جعفر شمس ناتری در وزن 125 کیلوگرم به مدال نقره دست‌یافتند و محمد ملکی در وزن 61 کیلوگرم، بهنام احسان پور در وزن 65 کیلوگرم، حامد رشیدی در وزن 74 کیلوگرم، محمد متقی نیا در وزن 79 کیلوگرم، مسعود مددی در وزن 86 کیلوگرم، محمدجواد ابراهیمی در وزن 92 کیلوگرم و احمد میرزاپور در وزن 125 کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

انتهای پیام/ نعمتی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.