سرویس ورزشی | کد خبر: 28276
تاریخ انتشار: 1396/11/23 - 10:46:06

همگانی کردن ورزش رسالت هیئت انجمن‌های ورزشی است

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی رسالت هیئت انجمن‌های ورزشی را ، همگانی کردن ورزش عنوان کرد.
همگانی کردن ورزش رسالت هیئت انجمن‌های ورزشی است,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، کوروش بهادری در مجمع انتخاباتی رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی تأکید کرد: این هیئت باید در راستای ایجاد  شادی، نشاط و شور بین خانواده‌ها  گام بردارد .

بهادری از حمایت همه‌جانبه اداره کل در جهت شادی خانواده‌ها خبر داد و افزود: فعال‌سازی هیئت انجمن‌های ورزشی در شهرستان‌ها و برگزاری جلسات تخصصی ویژه از دیگر فعالیت‌های هیئت است که باید در برنامه رئیس هیئت قرار بگیرد.

وی با تأکید بر برگزاری کلاس‌های داوری و مربی‌گری و قول مساعد در خصوص تهیه دفتر برای این هیئت، درخواست کرد: این هیئت بیشتر بر برگزاری جشنواره‌ها، مسابقات جمعی و خانوادگی تمرکز کند.

بهادری وضعیت انجمن سپکتاکرا استان را خوب توصیف کرد و آن را یکی از انجمن‌های مدال‌آور دانست که بایستی تلاش بیشتری در این حیطه با کمک این هیئت و ورزش جوانان صورت گیرد.

علی رحیمی تنها کاندیدای این مجمع انتخاباتی نیز همگانی کردن و گذاشتن برنامه‌ها و مسابقات خانوادگی و صمیمی، استعدادیابی در رشته‌هایی که پتانسیل آن در استان وجود دارد، گرفتن میزبانی‌های کشوری در رشته‌های مختلف، همکاری با دستگاه‌ها و نهادها به‌خصوص آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها و حرکت در راستای سیاست‌ها و اهداف فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان و همچنین جدیت در برگزاری مسابقات برابر تقویم ورزشی که به کمیته‌ها ابلاغ خواهد شد را از اهم برنامه‌های 4 سال آینده هیئت انجمن‌های ورزشی دانست.

رحیمی تجهیز اماکن ورزشی و پیگیری زمین اختصاصی سپک تاکرا را از اولویت‌های هیئت عنوان و ابراز امیدواری کرد که با حمایت اداره کل ورزش و جوانان این مهم محقق شود.

به گفته وی  با همکاری و پیگیری مسئولان کمیته‌های استان تاکنون 10 انجمن از 18 انجمن این هیئت در استان فعال‌شده است.

وی برنامه‌های خود برای چهار سال آینده هیئت را در سه حوزه منابع انسانی، مالی و زیرساخت‌های ورزشی عنوان کرد و گفت: با توجه به کمبودها و مشکلات در بحث آموزش، برگزاری کلاس‌های داوری و مربی‌گری از اولویت‌های هیئت در 4 سال آینده خواهد بود.

رحیمی، نبود دفتر هیئت را معضلی عنوان کرد که برگزاری جلسات و هماهنگی‌ها را با مشکل مواجه می‌کند.

درنهایت بعد از رأی‌گیری، علی رحیمی تنها کاندید این مجمع انتخاباتی و رئیس و سرپرست سابق هیئت انجمن‌های ورزشی خراسان شمالی، با کسب 10 رأی از 13 آرای مأخوذه، مجدداً به مدت 4 سال به ریاست این هیئت منصوب شد.

انتهای پیام/ اسدی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.