سرویس اقتصادی | کد خبر: 28298
تاریخ انتشار: 1396/11/24 - 10:29:49

۹۰ درصد از پرونده مؤدیان مالیاتی خراسان شمالی تا پایان امسال رسیدگی می‌شود

مدیرکل امور مالیاتی خراسان شمالی گفت: با برنامه‌ریزی انجام‌شده تا پایان امسال ۹۰ درصد از پرونده اظهارنامه مالیاتی مؤدیان رسیدگی می‌شود.
۹۰ درصد از پرونده مؤدیان مالیاتی خراسان شمالی تا پایان امسال رسیدگی می‌شود,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، یوسف یعقوبی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اتفاقیه بابیان اینکه برای بررسی اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی تا خردادماه و اشخاص حقوقی تا تیرماه سال ۹۷ فرصت باقی است، اظهار داشت: اما با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده تا پایان امسال رسیدگی به ۹۰ درصد از اظهارنامه‌ها به اتمام می‌رسد.

 یعقوبی نژاد افزود: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲۶ هزار اظهارنامه مالیاتی از مؤدیان در استان دریافت شده است.

وی بابیان اینکه از اشخاص حقیقی ۲۴ هزار و۲۴۹ اظهارنامه دریافت شده، خاطرنشان کرد: این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل چهار درصد افزایش داشته است.

مدیرکل امور مالیاتی خراسان شمالی گفت: طی امسال یک هزار و ۷۵۷ اظهارنامه اشخاص حقوقی دریافت شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد هفت‌درصدی داشته است.

یعقوبی نژاد بابیان اینکه چهار هزار و۷۰۰ اظهارنامه مؤدیان بدون رسیدگی موردقبول واقع‌شده است، افزود: برگه قطعی برای این افراد صادر و به آنان ابلاغ‌شده است.

وی تصریح کرد: این اظهارنامه‌ها با توجه به دستورالعمل سازمان امور مالیاتی کشور، اشخاصی که با هشت درصد افزایش درآمدی نسبت به سال قبل اظهارنامه خود را تسلیم کنند اظهارنامه آنان بدون رسیدگی موردقبول واقع می‌شود.

انتهای پیام/ آقایی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.