سرویس اجتماعی | کد خبر: 28323
تاریخ انتشار: 1396/11/25 - 10:00:20

فرماندار شیروان:

سند مدیریت بحران شیروان در حال تدوین است

فرماندار شیروان بابیان اینکه سند مدیریت بحران در حال تدوین است که آثار خوبی خواهد داشت افزود: تدوین سند توسعه عشایر شهرستان نیز که مشکل‌گشای این قشر خواهد بود به‌زودی محقق خواهد شد.
سند مدیریت بحران شیروان در حال تدوین است,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، امین رضا مرآتی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان شیروان اظهار داشت: در حوزه بازمعماری شهری خوب عمل نشده و کمیته مربوطه باید سریعاً تشکیل و طرح اجرا شود.

وی با تأکید بر اینکه نشست کمیته برنامه‌ریزی باید خارج از نگاه داخل سازمانی برگزار شود و کل شهرستان مدنظر قرار گیرد تصریح کرد: نقد برنامه‌های فعلی توسعه شهرستان می‌تواند در ادامه راه مفید باشد بنابراین خروجی و مصوبات  جلسات باید تبدیل به بالفعل و سپس اجرایی شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان شیروان گفت: با توجه به خشک‌سالی منطقه، در صورت تأمین اعتبار از سایر بخش‌ها و مشارکت دستگاه مربوطه، یک تانکر جهت استفاده عشایرهای ‌ منطقه خریداری می‌شود.

وی گفت: روستای بیگان به‌عنوان اولین مکان موردنظر جهت احداث دهکده توریستی، خدماتی و رفاهی انتخاب‌شده است.

مرآتی با اشاره به لزوم بازمعماری شهری در شیروان گفت:  بازاریان و اصناف باید رعایت حقوق شهروندی را در امر سد معبر داشته باشند چراکه این موضوع ضمن پایمال کردن حقوق شهروندان، مبلمان شهری را زشت و ناخوشایند می‌کند.

انتهای پیام/ جواد حشمتی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.