سرویس ورزشی | کد خبر: 28328
تاریخ انتشار: 1396/11/25 - 12:06:40

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی مطرح کرد:

سالن‌های موقتی و اشتراکی مشکل عمده هندبال استان

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی سالن‌های موقتی و اشتراکی را مشکل عمده هندبال استان برشمرد و اظهار داشت: این رشته نباید به‌سادگی رها و یا در شهرستان‌های استان با حداقل بسترهای موجود پیگیری و انجام شود.
سالن‌های موقتی و اشتراکی مشکل عمده هندبال استان,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، کوروش بهادری با حضور در جلسه هم‌اندیشی هیئت هندبال استان بر ارائه عملکرد هیئت‌های ورزشی تأکید و این امر را  بهترین راه برای رشد ورزش در استان دانست و گفت: هندبال همانند برخی رشته‌های فعال استان پیشینه خوبی به‌خصوص در شهرستان‌ها دارد.

بهادری عنوان کرد: درصورتی‌که هیئت‌های ورزشی بتوانند دقیق و هدفمند برنامه‌ریزی کنند و عملکرد خوبی داشته باشند اداره کل ورزش و جوانان استان نیز به‌خوبی هیئت‌ها را حمایت خواهد کرد.

وی افزود: مطمئناً اگر مسئولان هیئت‌ها در شهرستان‌ها و مرکز استان پیگیری و برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشند عملکرد قابل قبولی را از این هیئت شاهد خواهیم بود.

وی  تصریح کرد: رؤسای فدراسیون‌ها که متولیان ورزش در کشور هستند نیز باید پای‌کار بوده و هیئت‌های استانی را ازنظر کمک‌های مادی و معنوی پوشش دهند.

 

رفع مشکل نبود دفاتر هیئت‌های ورزشی تا اردیبهشت‌ماه سال97

مدیرکل ورزش و جوانان استان همچنین گفت: تا اواسط اردیبهشت‌ماه سال آینده مشکل نبود دفاتر هیئت‌های ورزشی برطرف می‌شود.

 وی از ساخت و تجهیز دفاتر هیئت‌های ورزشی در مجموعه ورزشی شهید علی دخت بجنورد خبر داد و گفت: بعضی از هیئت‌های ورزشی فاقد دفتر و یا به‌صورت اشتراکی با هیئت‌های دیگر دارای دفتر هستند.

 

اختصاص کمک‌هزینه شرکت در مسابقات به هیئت هندبال استان

بهادری از اختصاص اعتباراتی به هیئت هندبال خراسان شمالی جهت برنامه‌های آتی این هیئت اعم از حضور در لیگ‌های کشوری، مسابقات آزاد در دو بخش بانوان و آقایان، تهیه تجهیزات اولیه در مرکز استان و شهرستان‌های مجاور خبر داد.

سرپرست هیئت هندبال خراسان شمالی نیز در این جلسه ضمن بیان گزارش عملکرد سال جاری گفت: در سال جاری این هیئت توانسته است عملکرد خوبی را بخصوص در بخش بانوان ارائه نماید اما همواره کمبود بسترهای لازم مانع از رشد این ورزش در سطح استان شده است.

فاطمه مرزی با اشاره به مواردی همچون نبود سالن اختصاصی هندبال در مرکز استان اظهار کرد: تاکنون سالن‌هایی که در اختیار ورزشکاران رشته ورزشی هندبال گذاشته‌شده به‌صورت موقتی و یا اشتراکی با دیگر رشته‌های بوده که این به‌نوبه خود بزرگ‌ترین مشکل این هیئت است.

مرزی تصریح کرد: این هیئت نیز از مشکلات مالی رنج می‌برد هزینه‌های شرکت در مسابقات لیگ‌های کشوری و دیگر مسابقات بالا است .

وی درنهایت خواستار حمایت همه‌جانبه فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان از این رشته ورزشی شد.

انتهای پیام/وحدانی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.