سرویس ورزشی | کد خبر: 28330
تاریخ انتشار: 1396/11/25 - 12:56:53

آمادگی کوراش کاران خراسان شمالی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا

کوراش کاران استان در حالی راهی سومین اردوی تیم ملی کوراش می‌شوند که فرودین ماه سال آینده مسابقات قهرمانی کوراش آسیا در هندوستان را در پیش دارند.
آمادگی کوراش کاران خراسان شمالی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، اردوی نخست تیم ملی کوراش دی‌ماه در بجنورد و مرحله دوم آن بهمن‌ماه در یزد و سومین مرحله بناست در تهران برگزار شود که درنهایت بعد اردوی دوهفته‌ای در مشهد به رقابت‌های آسیایی اعزام می‌شوند.

رئیس هیئت جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان شمالی اظهار داشت: مهتاب باغچقی، زینب یزدان دوست و اعظم شیرپنجه به‌عنوان سه بانوی کوراش کار استان و احمد جفاکش مقدم، الیاس علی‌اکبری، مجتبی باغچقی، الیاس پاک‌دل، حسن عباسپور، وحید قائمی، حامد رشیدی، پرویز ولی زاده و اشکان ظهیرنژاد به سومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی، برای حضور در جاکارتا، دعوت شدند.

کوروش خسرویار اظهار کرد: بتول پاکروح و فاطمه فرخی به‌عنوان مربیان تیم ملی بانوان و همچنین رضا مهنان و حسین علی‌اکبری از استان مربیان تیم ملی آقایان هستند.

وی در ادامه افزود: بعد از اردوی تهران سپس یک اردوی دوهفته‌ای در مشهد برگزار می‌شود و کوراشکاران برای آمادگی بیشتر در فروردین سال 97 راهی مسابقات قهرمانی آسیا در هندوستان می‌شوند تا برای حضور در جاکارتا محک بخورند.

به گفته وی 11 مرحله اردو برای تیم ملی جهت آمادگی برای حضور در رقابت‌های آسیایی جاکارتا اندونزی تدارک دیده‌ شده است که مرحله اول این اردوها در بجنورد در تاریخ 16 لغایت 22 دی‌ماه برگزار و مرحله دوم اردو نیز 14 بهمن‌ماه جاری در یزد آغاز شد و به مدت یک هفته ادامه داشت.

وی ادامه داد: بعد از یک هفته استراحت، مرحله سوم اردوی تیم ملی کوراش آقایان در محل آکادمی ملی المپیک در تهران در تاریخ 28 بهمن‌ماه آغاز و به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت و اردوی تیم ملی بانوان نیز بعد از دو هفته استراحت در تاریخ 5 اسفندماه در همان محل برگزار می‌شود و به مدت 10 روز ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ وحدانی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.