سرویس سیاسی | کد خبر: 28694
تاریخ انتشار: 1397/01/28 - 09:54:04

فرماندار شیروان تأکید کرد:

برخورد با مدیران غایب

فرماندار شیروان تأکید کرد: مدیران شخصاً در جلساتی که دعوت می‌شوند شرکت کنند در غیر این صورت با مدیران خاطی و غایب در جلسات برخورد خواهد شد.
برخورد با مدیران غایب,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، امین رضا مرآتی در جلسه کمیته صدور مجوز شهرستان شیروان گفت: روند فعالیت کمیته صدور مجوز سرمایه‌گذاری این شهرستان بسیار مثبت عمل کرده است.

 وی با بیان اینکه باید بتوانیم زمینه جذب سرمایه‌گذار بیشتری را برای شهرستان فراهم کنیم افزود:  مسئول پیشرفت در حوزه توسعه شهرستان مدیران هستند و باید بستری فراهم شود تا سرمایه‌گذار رضایت قلبی برای فعالیت داشته باشد.

مقام عالی دولت در شیروان با بیان اینکه سرمایه‌گذار در شیروان برای اخذ مجوز نیاز نیست به ادارات مراجعه کند گفت: کلیه مراحل صدور مجوز در فرمانداری انجام می‌شود و وظیفه ما صدور مجوز برای سرمایه‌گذار است.‌‌

مرآتی با تأکید بر اینکه بازآفرینی شهری باید اولویت کاری دستگاه‌های ذی‌ربط باشد، به طرح بازآفرینی شهری شیروان اشاره کرد و گفت: باید تمام توانمان را جهت جذب اعتبار طرح بازآفرینی شهر شیروان بکار بگیریم و اگر نتوانیم برنامه‌هایی که ارائه کردیم را به سرانجام برسانیم فرصت و اعتبار را از دست داده‌ایم.

انتهای پیام/ جواد حشمتی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.