سرویس اجتماعی | کد خبر: 28703
تاریخ انتشار: 1397/01/29 - 09:56:23

دیدار عیدانه اتفاقیه با نماینده عالی دولت در خراسان شمالی

روز گذشته اهالی تنها روزنامه بومی و غیردولتی خراسان شمالی با نماینده عالی دولت در استان دیدار کردند و سال نو را تبریک گفتند
دیدار عیدانه اتفاقیه با نماینده عالی دولت در خراسان شمالی,

هرچند این دیدار به دلیل فشردگی برنامه‌ها در روزهای پایانی فروردین برگزار شد اما با حضور رأس ساعت استاندار در جلسه و تبریک فرا رسیدن ایام مبارک شعبان همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، محمدرضا صالحی در این دیدار با بیان اینکه استانداران صرفاً نماینده دولت نیستند بلکه نماینده حاکمیت هستند اظهار داشت: بنابراین عملکرد ما نیز باید در همین راستا باشد.

وی نداشتن سعه‌صدر در امور کاری را ضعف دانست و عنوان کرد: سعه‌صدر و تحمل مخالف و منتقد علاوه بر یک نقطه قوت، وظیفه همه ما مسلمانان است.

وی با اشاره به اینکه شعار زنده‌باد مخالف من جزو سیره عملی رسول اکرم(ص) بوده و از صدر اسلام آغازشده است، تصریح کرد: نقدها و مخالفت‌ها باعث تحرک و پویایی مسئولان می‌شود.

استاندار خراسان شمالی گفت: دوران‌های سخت در زندگی کاری همه وجود دارد و به پختگی کمک می‌کند و ما را می‌سازد.

صالحی با تأکید بر اینکه در خصوص دفاع از استان در عمل همواره این مهم را نشان داده‌ام، افزود: یکی از اشکالاتی که وجود دارد این است که تمام تلاش و زحمات که انجام می‌شود به چشم نمی‌آید و تنها اگر یک خطا صورت بگیرد همان موردتوجه قرار می‌گیرد.

صالحی با اشاره به این دیدار خود اظهار داشت: هیچ‌گونه دعوتی از سوی استانداری تاکنون انجام نشده است که در آن رسانه‌ای خاص دعوت شده باشد چراکه وقتی استانداری بخواهد دعوت کند تمام جراید و رسانه‌ها را دعوت می‌کند و در این رابطه اگر از سوی استانداری دعوت‌نامه‌ای زده شود و جراید و گروه‌ها دسته‌بندی ‌شده باشند این تخلف است اما وقتی گروهی خودش از ما تقاضای دیدار می‌کند ما نیز به آن‌ها وقت می‌دهیم و بدیهی است که اگر گروهی نیز این تقاضا را ارسال نکرده باشند، دیداری نیز صورت نمی‌گیرد.

وی اشاره‌ای نیز به سابقه رسانه‌ای خود داشت و عنوان کرد: در ۳۲ سالگی به حرفه خبرنگاری وارد شدم و خرسندم که هم چنان با حوزه رسانه ارتباط خوبی را دارم.

استاندار خراسان شمالی همچنین در این دیدار نوروزی ضمن شنیدن دغدغه‌های کارکنان روزنامه اتفاقیه، گریزی نیز به مسائل استان داشت و در خصوص برخی مسائل جاری استان به‌صورت شفاف با اهالی تنها روزنامه بومی استان سخن گفت. 

انتهای خبر/اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.