سرویس اجتماعی | کد خبر: 28704
تاریخ انتشار: 1397/01/29 - 10:05:56

اتفاقیه روزنامه مردمی و پیگیر توسعه استان

مدیرمسئول روزنامه اتفاقیه نیز در این دیدار نوروزی خطاب به استاندار گفت: تمام تلاش مجموعه اتفاقیه همراهی با مردم و همگامی با مسئولان برای رسیدن به توسعه است
اتفاقیه روزنامه مردمی و پیگیر توسعه استان,

بنابراین خواهش ما از شما این است که از حاشیه‌های استان فاصله بگیرید و باقدرت به کار خود ادامه دهید.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، حبیب یزدان پناه افزود: برخی موارد که در استان دیده می‌شود در سطح کشور نیز وجود دارد؛ به‌عنوان‌مثال در قضایای فراز و فرود قیمت دلار در دهه هشتاد، نشریات موافق دولت وقت آن را توجیه کرده و نشریات مخالف و برخی احزابِ مقابل از آن به‌عنوان بی‌عرضگی دولت نام می‌بردند.

یزدان پناه تصریح کرد: هم‌اکنون نیز در تلاطم ماه‌های اخیر نرخ ارز، جای نشریات منتقد و مدافع عوض شده است.

وی ضمن ابراز خرسندی از اقدامات نماینده عالی دولت در خراسان شمالی گفت: همه این مشکلات در راه خدمت به کشور وجود دارد اما ما بدون چشم‌داشت و بدون توجه به انتقادات بی‌پایه و اساسی که از روی امیال شخصی از سوی برخی افراد انجام می‌شود پشتیبان اقدامات شما در استان هستیم و تلاش‌های شبانه‌روزی شما را ارج می‌نهیم.

مدیرمسئول روزنامه اتفاقیه با بیان اینکه راه شما و بسیاری از مسئولان نظام راه خدمت است، اظهار داشت: امیدواریم در این مسیر علی‌رغم وجود ناملایمات از تلاش خود دست برنداشته و به راه خود ادامه دهید.

یزدان پناه تصریح کرد: از روزی که آقای روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهور انتخاب شدند به مجموعه روزنامه اتفاقیه اعلام کردم که ازاین‌پس باید در امور مختلف ازجمله اداره کشور و همچنین برقراری آرامش و نظم در سطح جامعه با دولت همراه باشد هرچند اگر رأی ما نبوده باشد.

وی درباره نخستین روزهای آغاز به کار روزنامه اتفاقیه عنوان کرد: در روزهای ابتدایی که ما قصد راه‌اندازی روزنامه را داشتیم هیچ‌کس فکرش را نمی‌کرد که بتوانیم کارکنیم و همه می‌گفتند نهایتاً دو یا سه ماه دیگر تعطیل می‌کنیم.

وی تصریح کرد: به لطف خدا بیش از هفت سال است که به‌طور مداوم در حال چاپ روزنامه هستیم و تاکنون تمامی  مشکلات را از سر گذرانده‌ایم.

وی تعداد کارکنان تنها روزنامه بومی و غیردولتی استان را بیش از 30 نفر اعلام و عنوان کرد: روزنامه اتفاقیه در تمامی شهرستان‌های استان دارای خبرنگار و در برخی شهرستان‌ها نیز دارای دفتر نمایندگی رسمی است. این تعداد کارکنان روزنامه اتفاقیه صرفاً در مرکز استان و بدون احتساب خبرنگاران شهرستان‌ها است.

یزدان پناه گفت: در جلسه‌ای خصوصی به آقای استاندار عرض کردم که برای پیشرفت ابتدا باید تنگ‌نظری‌ها از میان برداشته شود و خواهشم این است که به همراه حجت‌الاسلام یعقوبی در این زمینه چاره‌ای بیندیشند.

مدیرمسئول تنها روزنامه بومی و غیردولتی استان اظهار داشت: ما از پنجم فروردین درخواست دیدار نوروزی و عرض تبریک با آقای استاندار را داشتیم اما متأسفانه فرصت آن پیش نیامد. چند روز پیش با یکی از مدیران رسانه صحبتی داشتم مبنی بر اینکه ما در دیدار آتی خود با استاندار، آیا از نشریه دیگری هم دعوت کنیم تا حضور یابد یا خیر؟

انتهای خبر/اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.