سرویس ورزشی | کد خبر: 28717
تاریخ انتشار: 1397/01/29 - 18:01:53

افشاگری پرسپولیسی سابق در مورد رشوه 100 میلیونی به داور

اظهارات بهروز رهبری فرد در مورد رشوه به داور فوتبال فاز جدیدی را برای کمیته اخلاق رقم خواهد زد و احتمالا خیلی از افراد معروف فوتبال را درگیر می کند.
افشاگری پرسپولیسی سابق در مورد رشوه 100 میلیونی به داور,
به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، بهروز رهبری فرد، پیشکسوت فوتبال پرسپولیس، پاس و تیم ملی فوتبال ایران که در برنامه مدال، صحبت های حاشیه ای زیادی داشت و تیتر روزنامه ها شد، درباره رشوه دادن، خرید بازیکن و داور صحبت های جالبی کرد و همین موضوع سبب شد تا کمیته اخلاق از ورود این کمیته به این مسئله خبر دهد.
 
رهبری فرد در بخشی از صحبت هایش گفت: در استیل آذین داور بازی را می خریدیم و یکبار داوری از ما 100 میلیون در هتل استقلال به دلار پول گرفت اما بازنده شدیم و وقتی به او اعتراض کردیم، داور به ما گفت شما که زمین نخوردید تا من پنالتی بگیریم و زمانیکه فیلم مسابقه را دیدیم، متوجه شدیم حق با اوست و پول را گرفت و رفت.
 
او افزود: در یک مسابقه، ما شوت به سمتی می زدیم و دروازه بان شموشک به سمت دیگر می رفت. ما فکر می کردیم او مشکل دارد و شاید یک ماهیگیر درون دروازه است! همچنین برابر تراکتورسازی دقیقه 10 بازیکن حریف زیر پای بازیکن ما تکل زد و اخراج شد. در زمانی داور و بازیکن حریف را می خریدند و من هدفم از بیان آنها کمک کردن است، زیرا با چشم خودم دیده ام.
 
بر همین اساس و برای پیگیری این موضوع، گفت و گو کردیم با مرتضی تورک، رئیس کمیته اخلاق؛
 
او در این باره بیان کرد: اگر فردی در این باره شکایتی داشته باشد، کمیته اخلاق به این موضوع ورود پیدا می کند و آن را بررسی خواهد کرد.
 
او افزود: ما چه می دانیم این صحبت ها واقعیت است، یا خیر؟ باید شکایتی برسد و ما هم آن را پیگیری کنیم
 
انتهای پیام/ باشگاه خبرنگاران

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.