سرویس ورزشی | کد خبر: 28728
تاریخ انتشار: 1397/01/30 - 16:04:11

مرغ برانکو یک‌ پا دارد!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با کسب نتایج خوب در ۲ دوره اخیر لیگ برتر تصمیم‌های جنجال‌برانگیزی گرفته است.
مرغ برانکو یک‌ پا دارد!,
به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ؛ برانکو ایوانکوویچ در 2 سال گذشته بدون توجه به هجمه هواداران و رسانه‌ها تصمیمات بزرگی گرفت.
 
جدایی رامین رضاییان باوجود وساطت بزرگان برای ماند او در پرسپولیس از تصمیم‌های بود که برانکو در 2 سال اخیر گرفت و بعد از رفتم رامین آب از آب تکان نخورد و پیرمرد کروات روی حرفش ایستاد تا صادق محرمی را به رامین رضاییانی جدید در پرسپولیس تبدیل کند.
 
پس‌ از آن مهدی طارمی ساز جدایی کوک کرد و برانکو به‌ سرعت اعلام آمادگی کرد و با وجود نیاز به این بازیکن در ادامه لیگ برای رسیدن به قهرمانی دوم اجازه جدایی صادر شد تا علی علیپور در ادامه لیگ جای خالی آقای گل را پر کند و به آقای گل جدید پرسپولیس تبدیل شود .
 
این روزها محسن مسلمان هرچقدر سکوت می‌کند بازهم برانکو کوتاه نمی‌آید و کماکان از وی در تیم ذخیره‌ها استفاده می‌کند و این موضوع در روزهای اخیر البته در نتایج خللی در کار پرسپولیس به وجود نیاورد به‌جز یکی - 2 بازی که پرسپولیس واقعاً بد بازی کرد و جای مسلمان در تیم خالی بود.
 
فرشاد احمدزاده در این‌ روزها زحمت زیادی کشید تا جای خالی محسن رفیق صمیمی‌اش در پرسپولیس حس نشود اما خود فرشاد مورد غضب برانکو قرار گرفت تا در بازی آخر این تیم در مقابل تیم فوتبال السد نه محسن بازی کند و نه فرشاد!
 
مرغ برانکو کماکان یک‌ پا دارد و البته برای فوتبال ما بد نبوده است،معرفی بازیکنانی که می‌توانند آینده فوتبال ایران را تضمین کنند از عواید یک‌پا بودن مرغ برانکوست.
 
اما این بار پرسپولیس به‌ روزهایی نزدیک می‌شود که مرغ برانکو نیاز به بال‌هایی برای پریدن دارد و با پنجره بسته نقل و انتقالاتی راه به‌ جایی نخواهد برد و داشته‌های پرسپولیس حتی اگر با این تیم تمدید هم بکنند دردی از پرسپولیس دوا نخواهد کرد و حریفان پرسپولیس در ایران و آسیا در فکر جلوگیری از هت تریک قهرمانی سرخ‌های هستند و پرسپولیس هنوز در فکر تمدید داشته‌هایش!
 
انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.