سرویس سیاسی | کد خبر: 28761
تاریخ انتشار: 1397/02/03 - 09:35:34

استاندار در دیدار رئیس سازمان تعزیرات حکومتی:

برخورد قانونی با متخلفان نباید به ایجاد نارضایتی در جامعه منجر شود

برخورد قانونی با متخلفان نباید به ایجاد نارضایتی در جامعه منجر شود,

استاندار خراسان شمالی در دیدار رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: برخورد قانونی با متخلفان این حوزه باید محکم باشد و در عین حال به بروز نارضایتی‌های عمومی منجر نشود و این امر، حساسیت بالای کار این سازمان را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، محمدرضا صالحی در این دیدار که معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، سرپرست معاونت سیاسی استانداری، رئیس‌کل دادگستری، دادستان مرکز استان و شمار دیگری از مسئولان حضور داشتند، با اشاره به وفاق و همدلی حاکم بین مسئولان استان تصریح کرد: اعتقاددارم که بسیاری از امور با همدلی و هم‌افزایی مسئولان ارشد استان با سرعت و سهولت بیشتری اجرایی می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: روز معارفه‌ام در استان اعلام کردم که اختلافات بین دستگاه‌های اجرایی نباید به دادگستری ارجاع داده شود بلکه در استانداری حل‌وفصل شود و هیچ دستگاهی نیز حق ندارد علیه رسانه‌ها شکایت کند؛ چون انتقادها و مخالفت‌ها را موجب رشد، حرکت و پویایی می‌دانم.
معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور نیز در این دیدار با اشاره به پیشینه همکاری خود با استاندار خراسان شمالی صالحی در استان‌های دیگر تصریح کرد: شیوه مدیریتی و رفتار تعاملی مهندس صالحی همواره زبانزد بوده است.
جمال انصاری حضور محمدرضا صالحی در خراسان شمالی را زمینه‌ساز رشد و توسعه‌این استان و بهره‌مندی بیشتر مردم از خدمات دولت و نظام جمهوری اسلامی خواند و افزود: سازمان تعزیرات حکومتی باهدف تسهیل دسترسی مردم به خدمات این سازمان درصدد تقویت ساختار اداری و تشکیلاتی است و بر این اساس، در 5 شهرستان خراسان شمالی که اداره تعزیرات حکومتی ساختمان برای استقرار ندارد، با تأمین اعتبار لازم و نیروی انسانی تا پایان سال جاری، این ساختارها را تقویت می‌کنیم.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.