سرویس ورزشی | کد خبر: 28793
تاریخ انتشار: 1397/02/05 - 13:15:01

طلای کوراش کار استان در مسابقات جایزه بزرگ ازبکستان

کوراش کار استان در مسابقات جایزه بزرگ ازبکستان مدال طلا را بر گردن آویخت.
طلای کوراش کار استان در مسابقات جایزه بزرگ ازبکستان,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، رئیس هیئت جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان شمالی از اعزام کوراشکار اسفراینی به مسابقات جایزه بزرگ ازبکستان و کسب مدال طلای وی خبر داد.

کوروش خسرویار در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مسابقات جایزه بزرگ ازبکستان با حضور مدعیان کوراش در 4 وزن، هرساله در این کشور برگزار می‌شود.

به گفته وی مسابقه با حضور 50 کشور اعم از هند، ازبکستان، قزاقستان، تاجیکستان، ژاپن، کره، ترکیه، یونان، روسیه، گرجستان و ایران برگزار شد و از ایران سه کوراشکار به مربیگری و سرپرستی خسرو دلیر، سرمربی تیم ملی کوراش، اعزام شدند.

الیاس علی‌اکبری در وزن 81 کیلوگرم، محمد ملک محمدی در وزن 90 و جعفر پهلوانی در وزن مثبت 90 کیلوگرم به‌عنوان اعضای تیم کشور که عازم این رقابت‌ها شدند.

رئیس هیئت جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان شمالی در خصوص ملاک انتخاب کوراشکارن برای اعزام به این مسابقات گفت: کوراشکاران طلایی در مسابقات آسیایی هندوستان که در 3 فروردین 97 برگزار شد، عازم این رقابت‌ها می‌شوند که همین سه نفر نام‌برده در فوق هستند.

وی در ادامه افزود: فقط مسابقات برگزار می‌شود و اردو مشترک بعد از مسابقه نخواهد بود و کوراشکاران بلافاصله بعد از مسابقات به کشور بازمی‌گردند تا آماده مرحله ششم اردو از سلسله اردوهای آمادگی برای مسابقات آسیایی جاکارتا اندونزی شوند.

خسرویار مرحله ششم اردوی آمادگی تیم ملی کوراش برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا را 8 اردیبهشت در استان البرز عنوان کرد.

انتهای پیام/ وحدانی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.