سرویس اقتصادی | کد خبر: 28824
تاریخ انتشار: 1397/02/08 - 10:16:49

سود سهام عدالت 90 درصد مشمولان خراسان شمالی پرداخت شد

سود سهام عدالت 90 درصد مشمولان خراسان شمالی پرداخت شد,

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت خراسان شمالی با بیان اینکه سود کامل سهام عدالت 90 درصد مشمولان استان پرداخت شد گفت: واریز سود تکمیلی سهام عدالت طی هفته پیش رو به پایان می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، ابراهیم قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: بیش از ۹۰ درصد سهام‌دارانی که شماره شبای شأن را در موعد مقرر وارد سامانه کردند، سود سال مالی 95 را طی دو مرحله تا پایان اسفندماه دریافت کردند.

 قربانی با بیان اینکه در حال حاضر تنها تعداد کمی از بازنشستگان دولتی باقی‌مانده‌اند که در حال پیگیری برای واریز سود آن‌ها هستیم، افزود: تلاش می‌کنیم تا در آینده نزدیک سود این افراد، نهایت تا پایان اردیبهشت‌ماه پرداخت شود.

وی با بیان اینکه افرادی که شماره‌حساب خود را اشتباه و یا با تأخیر در سامانه وارد کردند که هنوز موفق به دریافت سود سهام عدالت نشدند، تصریح کرد: این افراد همچنان مهلت برای اصلاح شماره شبای خود را دارند.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت خراسان شمالی گفت: پس از خردادماه مشمولانی که شماره شبای شأن را اشتباه یا با تأخیر وارد کرده بودند و همچنین به امور سهام‌دارانی که فوت‌شده‌اند، به مشکلات آن‌ها رسیدگی و سود سهام عدالت سال ۹۵ آن‌ها یکجا واریز می‌شود.

انتهای خبر/ اتفاقیه

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.