سرویس اجتماعی | کد خبر: 28989
تاریخ انتشار: 1397/02/24 - 09:49:30

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:

انتقال کارکنان به شهرستان‌ها بر اساس مقررات انجام شود

انتقال کارکنان به شهرستان‌ها بر اساس مقررات انجام شود,
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی گفت: جابه‌جایی و انتقال کارکنان ادارات به دیگر شهرستان‌ها یا حوزه‌های دیگر باید بر اساس قوانین و مقررات انجام گیرد.
مجید پورعیسی در شورای راهبری توسعه مدیریت استان اظهار داشت: موضوع نقل‌وانتقال کارکنان مربوط به شورای راهبری توسعه نیست بلکه جزو اختیارات دستگاه‌های اجرایی خواهد بود اما منوط به اینکه در چارچوب قوانین اعمال شده باشد.
وی با تأکید بر این‌که اجرای سیاست‌های راهبری وظیفه اصلی شورای مذکور است، افزود: مدیران استان باید با جدیت برای تحقق اهداف و برنامه‌های این شورا تلاش کنند.
پورعیسی تصریح کرد: تمامی مباحث آموزش استان نیز به کارگروه تخصصی آموزش و پژوهش واگذار شود و با توجه به اهمیت نقش آموزش و برگزاری دوره‌های آموزشی ، اعتبارات لازم تخصیص خواهد یافت.
وی با بیان این‌که خروجی آموزش‌های ما باید منجر به اثربخشی شود، ادامه داد: در سال جاری برگزاری دوره‌های آموزشی از طریق مؤسسات و با کارایی بالا باید هدف این شورا قرار گیرد.
وی همچنین در ارتباط با برگزاری جشنواره شهید رجایی نیز اظهار داشت: نظام ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی علاوه بر فرآیند محور بودن، باید چابک، پویا و خروجی محور باشد.
انتهای خبر/اتفاقیه
 

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.