سرویس ورزشی | کد خبر: 28992
تاریخ انتشار: 1397/02/24 - 10:20:03

مسابقات کشوری جام برادران زهرایی به میزبانی شیروان برگزار شد

رئیس ورزش و جوانان شیروان از برگزاری هشتمین دوره مسابقات کشوری جام برادران زهرایی به میزبانی شیروان و قهرمانی تیم شیروان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، علی خالق زاده اظهار داشت: در پایان این رقابت‌ها تیم‌های شیروان، مازندران ب و مرزبانی ناجا عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
خالق زاده با بیان اینکه 150 کشتی‌گیر در 8 وزن در قالب 10 تیم از استان‌های مختلف کشور به مدت 2 روز با یکدیگر به رقابت پرداختند  افزود:این مسابقات در محل سالن شهید پور رضا شیروان برگزار شد.
وی با بیان نتایج انفرادی این رقابت‌ها افزود:در وزن 97 کیلوگرم علی شعبانی از مازندران قهرمان، محمد مکتب دار از شیروان نایب‌قهرمان و رضا محمد نیا از تیم مرزبانی ناجا در جایگاه سوم ایستاد..
در وزن 92 کیلوگرم  محمدحسین میر باغبان اندیشه از تهران، امیرارسلان تاتاری از شیروان و مهرداد مرزداری از مازندران به ترتیب در جایگاه‌های نخست تا سوم ایستادند.
در وزن 86 کیلوگرم مصطفی نجفی از شیروان، محمدعلی تبار از مازندران و کیانوش نادری مرزبانی ناجا مقام‌های نخست تا سوم را کسب کردند.
در وزن 79 کیلوگرم همت کریم زاد نفر اول از مازندران، نفر دوم فرید محمدی از تیم خراسان شمالی و نفر سوم علی شکیب زاده از شیروان شد.
در وزن 61 کیلوگرم داریوش حضرت قلی زاده از شیروان، صابر خانجانی از تیم مرزبانی ناجا و سعید حاتمی اندیشه از تهران به ترتیب مقام‌های نخست تا سوم را به دست آوردند..
در وزن 65 کیلوگرم جلال علیزاده نفر اول از شیروان، نفر دوم مجید ساده از خراسان رضوی و نفر سوم محمد کوه خواهی از تیم مرزبانی ناجا عناوین برتر را به خود اختصاص دادند..
در وزن 70 کیلوگرم مهران شیخی نفر اول از شیروان، نفر دوم علیرضا اسدی اندیشه از تهران و نفر سوم وحید حاذق از رضوی شیروان برتر شدند.
در وزن 74 کیلوگرم نفر اول حمید الهیان از تیم خراسان شمالی، نفر دوم ایمان رحمانی زاده از مازندران و نفر سوم بهروز حیدری از مازندران شد..
در پایان به نفرات اول یک سکه بهار آزادی به نفرات دوم نیم‌سکه بهار آزادی و به نفرات سوم رب سکه بهار آزادی و کاپ و لوح تقدیر اهدا شد.
لازم به ذکر است این مسابقات با نظارت فدراسیون به‌صورت تیمی و انفرادی در رده سنی بزرگ‌سالان هرساله در اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود و امسال نیز با حضور 10 تیم برگزار شد.
انتهای خبر/ پاک منظر
 

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.