سرویس ورزشی | کد خبر: 29024
تاریخ انتشار: 1397/02/26 - 09:41:38

بهره‌برداری از سالن ورزشی ۶ هزارنفری بجنورد تا سال ۹۸

استاندار خراسان شمالی در دیدار مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بر جذب و تخصیص اعتبارات ملی و استانی برای تکمیل و بهره‌برداری از سالن ۶ هزارنفری بجنورد در سال ۹۸ تأکید کرد.
بهره‌برداری از سالن ورزشی ۶ هزارنفری بجنورد تا سال ۹۸,

محمدرضا صالحی در این دیدار اظهار داشت: اعتبار موردنیاز برای تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه 11 میلیارد تومان است که 3 میلیارد تومان استانی و مابقی از محل اعتبارات شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور خواهد بود و نگاه ما این است که پروژه‌ها برحسب رعایت تقدم و اولویت‌ها در استان تکمیل شود.

وی خواستار آن شد تا پیمانکاران مجرب در مناقصات مرتبط با این پروژه شرکت کنند و افزود: اداره کل ورزش و جوانان در گام نخست برای تأمین هزینه‌ها و نیروی انسانی موردنیاز در نگهداری از این سالن ورزشی پس از بهره‌برداری، با بخش خصوصی به‌ویژه بخش صنعت استان نشست و گفت‌وگو داشته باشد
مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی هم گفت: بحث نگهداری از سالن‌ها و استادیوم‌های ورزشی پس از اتمام و بهره‌برداری آن از موضوعات مهمی است که استان باید برای تأمین هزینه‌های لازم راهکار کارشناسی ارائه دهد.
حسن کریمی با اشاره به مشکلات استادیوم 15 هزارنفری بجنورد تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان اشکالات موجود اعم از نقص دوربین‌ها، صندلی‌ها، مشکلات مرتبط با راه، سردر ورودی و دیگر نواقص احتمالی را طی صورت‌جلسه‌ای برای شرکت ارسال کند تا اعتبار لازم برای حل این موارد در نظر گرفته شود.
در این نشست هم‌چنین آخرین وضعیت پروژه‌های مرتبط با سالن‌های ورزشی شیروان، راز و جرگلان و برزنه نیز اعلام و مقرر شد پیگیری‌های لازم انجام پذیرد.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.