سرویس ورزشی | کد خبر: 29028
تاریخ انتشار: 1397/02/26 - 10:07:53

حضور هوشنگ نصیر زاده در کارگاه حقوق ورزشی

حضور هوشنگ نصیر زاده در کارگاه حقوق ورزشی,

هوشنگ نصیر زاده کارشناس حقوق ورزشی و از کارشناسان فدراسیون فوتبال؛ داور سابق، کارشناس داوری و مدرس دوره‌های مدیریت فوتبال است و مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز بوده و در برنامه 90 نیز به‌عنوان کارشناس حضورداشته است، در کارگاه حقوق ورزشی به‌عنوان مدرس حضور خواهد یافت.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه این کارگاه به همت اداره کل ورزش و جوانان و هیئت بدمینتون خراسان شمالی برای نخستین بار برگزارشده است.

برات وثوق رئیس هیئت بدمینتون خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار ما زمان برگزاری این کارگاه را چهارشنبه 26 اردیبهشت عنوان کرد.

وثوق ارتقاء سطح اطلاعات حقوق ورزشی همه باشگاه‌داران، مربیان و همه فعالان رشته‌های تربیت‌بدنی را از مهم‌ترین اهداف برگزاری این کارگاه دانست و افزود: همه علاقه‌مندان خانم و آقا از استان و خارج استان می‌توانند با پرداخت مبلغ 60 هزار تومان در این کارگاه حضور یافته و در پایان دوره گواهی حضور در این کارگاه را دریافت کنند.

به گفته وی این کارگاه کمک می‌کند ورزشکاران و فعالان ورزشی در جریان حقوق ورزشی خود قرارگرفته و در این بخش اطلاعات خود را تکمیل کنند.

به گفته وی پیش‌بینی می‌شود 300 نفر از علاقه‌مندان در این کارگاه حضور یابند و با توجه به اینکه هزینه برگزاری این‌گونه دوره‌ها بالا است، از همه‌کسانی که می‌توانند از این کارگاه استفاده کنند خواستاریم فرصت را مغتنم شمرده و حضور یابند.

لازم به ذکر است کارگاه حقوق ورزشی از ساعت 9 صبح چهارشنبه 26 اردیبهشت‌ماه در محل سالن گلشن آغاز و تا ساعت 15 همان روز به طول می‌انجامد و محل ثبت‌نام در کتاب‌سرای پارسیان واقع در چهارراه 17 شهریور است.

انتهای خبر/ وحدانی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.