سرویس ورزشی | کد خبر: 29091
تاریخ انتشار: 1397/02/31 - 10:03:30

امید به کسب افتخار از سوی نماینده استان؛

حضور شاهین مهردلان در جاکارتا قطعی شد

حضور شاهین مهردلان در جاکارتا قطعی شد,

شاهین مهردلان پس از احسان حدادی با رکورد ۱۹/۶۳ متر جواز حضور دربازی‌های آسیایی جاکارتا را کسب کرد.

دبیر هیئت دوومیدانی خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار اتفاقیه اظهار داشت: مهردلان نماینده استان بعد از احسان حدادی نایب‌قهرمان المپیک موفق به کسب این رکود و دریافت جواز حضور در مسابقات جاکارتا شده است.

علی‌اصغر صابری تصریح داشت: دومین مرحله رقابت‌های دوومیدانی لیگ طلایی آقایان، در مواد مختلف و در مجموعه آفتاب انقلاب پیگیری شد.

به گفته صابری دوومیدانی کارانی که به این مسابقات دعوت‌شده‌اند عموماً برترین‌های دوومیدانی کشور هستند که در دوره‌های سابق عناوین قابل‌قبولی کسب کرده‌اند.

صابری بابیان اینکه مهردلان فعالیت در این رشته ورزشی را از نوجوانی آغاز کرده، دوره کوتاهی با آسیب‌دیدگی مواجه و از میدان‌ها دور ماند و در کارنامه ورزشی خود قهرمانی آسیا و چندین مدال در مسابقات بین‌المللی به ثبت رسانده است افزود: بازی‌های جاکارتا مهم‌ترین برنامه‌های پیش روی این ورزشکار است.

وی اظهار داشت: در استان نخستین ورزشکاری است که در رشته انفرادی موفق به کسب این سهمیه داشته است.

وی بابیان اینکه مهردلان عملکرد قابل‌تحسینی داشته و برای خراسان شمالی کار بزرگی انجام داده اظهار داشت: تمرینات وی زیر نظر حمید ابراهیم نژاد در مشهد پیگیری می‌شود.

 

حمایت نه‌چندان مطلوب هیئت

وی تصریح داشت: این ورزشکار چندان ازنظر مالی موردحمایت هیئت قرار نگرفته است، با توجه به تورم و شرایط بد مالی هیئت‌های ورزشی، از این ورزشکار نتوانستیم آن‌طور که شایسته است حمایت مالی داشته باشیم.

به گفته وی کسب این سهمیه هم‌اکنون افتخار ملت ایران است و انتظار می‌رود علاوه بر حمایت‌های همه‌جانبه و صددرصدی مدیرکل ورزش و جوانان سایر مدیران ارشد استانی نیز پای‌کار بیایند تا نام ورزشکار خراسان شمالی در آسیا بدرخشد و برگ زرین دیگری در کارنامه ورزشی این استان به ثبت برسد.

 

147 مدال در جاکارتا توزیع می‌شود

وی تأکید کرد: 147 مدال در جاکارتا توزیع می‌شود، با شناختی که از این ورزشکار با پتانسیل استان سراغ دارم اگر موردحمایت همه‌جانبه مسئولان استانی قرار گیرد قطعاً یکی از مدال‌ها برای خراسان شمالی به ارمغان خواهد آمد و این مهم درگرو حمایت همه‌جانبه مسئولان استان است.

انتهای خبر/ وحدانی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.