سرویس ورزشی | کد خبر: 29121
تاریخ انتشار: 1397/03/02 - 10:40:09

در حاشیه استقبال از دوومیدانی کاری که موفق به کسب سهمیه جاکارتا شد؛

عِرق ورزشکاران به استان

عِرق ورزشکاران به استان,

 

 

 

مدیرکل ورزش استان بر عرق ورزشکاران به استان و حمایت از ورزشکارانی که کمتر موردتوجه و حمایت قرار می‌گرفتند تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه،کوروش بهادری در مراسم استقبال از شاهین مهردلان دوومیدانی کاری که بعد از احسان حدادی نایب‌قهرمان المپیک جواز حضور به بازی‌های آسیایی جاکارتا را کسب کرده اظهار داشت: انتظار ما از ورزشکاران این است که به استان خود عِرق داشته باشند و اگر مقامی کسب می‌کنند اسم استان خراسان شمالی مطرح‌شده و شهرستان‌ها دیده شوند.

بهادری تصریح داشت: برنامه‌ بر اساس حمایت و توجه از ورزشکارانی است که شاید موردتوجه خاصی قرار نگرفته‌اند  و امید است  افتخارآفرینی‌های قابل‌توجهی برای استان داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی افزود:نشستی با این ورزشکار ارزنده  برگزار می‌کنیم ، تا ایشان توقعاتی که از ما به‌عنوان دستگاه ورزش دارد را مطرح کنند، امیدواریم که بتوانیم این توقعات را بجا آوریم.

مهردلان در مرحله نخست لیگ طلایی به دلیل اینکه در دوره بدن‌سازی بوده و آمادگی کافی نداشته شرکت نکرد و این مسابقات بالاترین سطحی است که تابه‌حال شرکت کرده و با حضور 4 قهرمان مسابقات آسیایی، لیگ ایران حتی از مسابقات آسیایی هم‌سطحش بالاتر بود.

درحالی‌که رکورد آسیایی این رشته 20 است در این مسابقات با پرتاب 19 متر و 63 سانتی‌متری موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ طلایی ایران شد و با این پرتاب امیدوار است که در مسابقات آسیایی مدال طلا را کسب کنم.

دبیر هیئت دوومیدانی خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار اتفاقیه اظهار داشت: مهردلان نماینده استان بعد از احسان حدادی نایب‌قهرمان المپیک موفق به کسب این رکود و دریافت جواز حضور در مسابقات جاکارتا شده است و دوومیدانی کارانی که به این مسابقات دعوت‌شده‌اند عموماً برترین‌های دوومیدانی کشور هستند که در دوره‌های سابق عناوین قابل قبولی کسب کرده‌اند.

علی‌اصغر صابری  تأکید کرد:147 مدال در جاکارتا توزیع می‌شود، با شناختی که از این ورزشکار با پتانسیل استان سراغ دارم اگر موردحمایت همه‌جانبه مسئولان استانی قرار گیرد قطعاً یکی از مدال‌های برای خراسان شمالی به ارمغان خواهد آمد و این مهم درگرو حمایت همه‌جانبه مسئولان استان است.

صابری بابیان اینکه مهردلان فعالیت در این رشته ورزشی را از نوجوانی آغاز کرده، دوره کوتاهی با آسیب‌دیدگی مواجه و از میدان‌ها دور ماند و در کارنامه ورزشی خود قهرمانی آسیا و چندین مدال در مسابقات بین‌المللی به ثبت رسانده است افزود: بازی‌های جاکارتا مهم‌ترین برنامه‌های پیش روی این ورزشکار است.

وی تصریح داشت: این ورزشکار چندان ازنظر مالی موردحمایت هیئت قرار نگرفته است، با توجه به تورم و شرایط بد مالی هیئت‌های ورزشی از این ورزشکار نتوانستیم آن‌طور که شایسته است حمایت مالی داشته باشیم.

به گفته وی کسب این سهمیه هم‌اکنون افتخار ملت ایران است و انتظار می‌رود علاوه بر حمایت‌های همه‌جانبه و صددرصدی مدیرکل ورزش و جوانان سایر مدیران ارشد استانی نیز پای‌کار بیایند تا نام ورزشکار خراسان شمالی در آسیا بدرخشد و برگ زرین دیگری در کارنامه ورزشی این استان به ثبت برسد.

انتهای گزارش/ وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.