سرویس سیاسی | کد خبر: 29147
تاریخ انتشار: 1397/03/05 - 10:57:46

عزیزی خبر داد:

بررسی اعتراضات کامیون‌داران در مجلس

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی اتفاقات اخیر کامیون‌دارن در نشست هفته آینده این کمیسیون خبر داد.
بررسی اعتراضات کامیون‌داران در مجلس,

عبدالرضا عزیزی گفت: موضوع اعتصاب کامیون‌داران درباره پایین بودن کرایه حمل‌ونقل و همچنین افزایش حق کمیسیون شرکت‌های باربری در نشست کمیسیون اجتماعی در روز یکشنبه هفته آینده موردبررسی قرار می‌گیرد. 

وی افزود: بر همین اساس از معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای دعوت به‌عمل‌آمده تا با حضور در جلسه کمیسیون توضیحات لازم را دراین‌باره ارائه کند و به خواسته‌های کامیون‌داران توجه داشته باشد. 

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قرار بود تا در نشست روز یکشنبه هفته آینده کمیسیون اجتماعی موضوعات دیگری موردبحث قرار گیرد که با توجه به این موضوع دستور کار کمیسیون تغییر کرده و موضوع اعتصاب کامیون‌داران موردبررسی قرار می‌گیرد.

 

نباید در روند تفریحات رایگان مردم خلل ایجاد کرد

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین از پیگیری موضوع ممنوعیت پخش مسابقات جام جهانی در کافی‌شاپ‌ها خبر داد و گفت: نباید در روند تفریحات سالم و رایگان مردم خلل ایجاد کرد.

عزیزی در واکنش به اظهارات رئیس پلیس پایتخت مبنی بر اینکه کافی‌شاپ‌ها و قهوه‌خانه‌ها مجاز به پخش مسابقات فوتبال نیستند، گفت: چنین اظهاراتی به‌هیچ‌وجه منطقی و شایسته نبوده و مشخص نیست بر اساس چه منطق و قانونی چنین تصمیمی گرفته شده است؛ به‌طورقطع چنین تصمیمی سلیقه‌ای و شخصی است و هیچ‌کدام از مقامات موافق آن نبوده و نیستند.

وی افزود: در زمانی که معیشت و اشتغال مردم با مشکلات زیادی مواجه است چرا برخی در روند تفریحات سالم و رایگان مردم خلل ایجاد می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه تفریحات سالم باید جایگزین تفریحات ناسالم شود، افزود: تماشای گروهی مسابقات ورزشی سالم‌ترین تفریح مردم است؛ نباید بیش‌ازحد مردم را  تحت‌فشار قرار داد و در تفریحات سالم مردم دخالت کرد، چراکه یکی از جذابیت‌های فوتبال تماشای آن به‌صورت گروهی است و پلیس نباید به موضوعاتی که در حیطه وظایفش نیست ورود کند.

 

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.