سرویس ورزشی | کد خبر: 29153
تاریخ انتشار: 1397/03/05 - 14:48:29

رقم پیشنهادی استقلال به تیام مشخص شد

اختلاف قیمت استقلال و تیام با وجود کوتاه آمدن مهاجم سنگالی و چشم پوشی از ۳ میلیون دلار مذاکرات را به بن بست رسانده است.
رقم پیشنهادی استقلال به تیام مشخص شد,
به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، استقلالى‌ها هنگام مذاکره با مدیربرنامه هاى تیام رقمى را به عنوان مبلغ ثابت پیشنهاد داده اند که این مبلغ با بند‌هایی در صورت موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر و نقش تیام در این موفقیت‌ها افزایش خواهد یافت.
 
مدیران باشگاه استقلال برای هر مرحله از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر، جام حذفی، در صورت برتری مقابل السد و صعود به مرحله بعد، صعود از نیمه نهایی و رسیدن به فینال پاداش هایى را براى تیام در نظر گرفتند.
 
البته قبول این پاداش‌ها شاید براى تیام خوب باشد، اما اگر استقلال نتواند به مرحله بعدى صعود کند تمام بند‌های افزایشی قرار داد تیام حذف مى شود و در نهایت او مى ماند و رقم ابتدایى قرارداد که حدود ٦٠٠ هزار دلار است.
 
 تیام در مذاکرات خود علاوه بر پاداش خواهان یک میلیون دلار به صورت جداگانه شده و این در حالى است که استقلالى‌ها با پاداش هاى غیر ضمانتى سقف قرارداد او را به یک میلیون خواهند رساند و جداگانه رقمى را پرداخت نمى کنند.
 
همچنین مدیربرنامه هاى تیام در مذاکرات با آبى‌ها حاضر شده از سهم ایجنتى خود که ١٠٠ هزار دلار است بگذرد تا بدین ترتیب طرفین براى امضاى قرارداد مشکلى نداشته باشند، اما مدیران استقلال حاضر نشدند رقم بالایى را براى جذب تیام تا به این لحظه پرداخت کنند و این در حالى است که یک تیم کویتى براى جذب تیام رقم ٣ میلیون دلار پرداخت مى کند و باید دید استقلالى‌ها براى جذب تیام تلاشى مى کنند یا خیر.
 
انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.