سرویس بین المللی | کد خبر: 29155
تاریخ انتشار: 1397/03/05 - 16:26:44

نامه پر از غلط ترامپ به کیم جونگ اون سوژه رسانه‌ها شد

نامه پر از غلط رئیس‌جمهور آمریکا خطاب به رهبر کره شمالی سوژه کاربران فضای مجازی شد.
به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، تصحیح اشتباهات نامه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، به کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، تبدیل به سوژه‌ای برای رسانه‌ها شده است.
 
کاربران فضای مجازی به رئیس جمهور آمریکا از نظر مهارت‌های نوشتاری‌اش در این نامه نمره F  داده‌اند.
 
نامه پر از غلط ترامپ به کیم جونگ اون سوژه رسانه‌ها شد        
کاربران شبکه‌های اجتماعی از دونالد ترامپ خواستند بر روی نامه‌ پنج‌شنبه گذشته خود که به رهبر کره شمالی نوشته است بیشتر کار کند. این نامه از سوی دونالد ترامپ برای کیم جونگ اون نوشته شد تا به او در خصوص لغو دیدارشان اطلاع داده شود.
 
نسخه‌‎های متعدد و مختلفی از نامه ترامپ در فضای مجازی منتشر شده که در این نسخه ها اصلاحات صورت گرفته با خودکار قرمز بر روی آن مشخص شده است. در نسخه‌های تصحیح شده از نامه ترامپ به کیم جونگ اون تمامی اصلاحات ضروری از اشتباهات گرامری تا ایرادهای مربوط به استفاده درست از کلمات برای ترامپ مشخص شده است.
نامه پر از غلط ترامپ به کیم جونگ اون سوژه رسانه‌ها شد      
 
در حاشیه برخی از این نامه‌های اصلاح شده عباراتی از جمله: دونالد بعد کلاس پیش من بیا و اگر فورا به وضعیت املاء خود رسیدگی نکنی در این درس قبول نخواهی شد، مشاهده می‌شود. همچنین در این نامه که نمره F را کسب کرد، نکته‌های کوتاهی از جمله : این جمله بی معنی است و از دیکشنری استفاده کن به چشم می‌خورد.
 
نکات حاشیه‌ای این نامه، رئیس جمهور آمریکا را ترغیب می‌کند تا بر روی واژگان خود بیشتر اهتمام ورزد. این نکته با اشاره به آن بخش از این نامه بیان شده که در آن رئیس جمهور آمریکا اقدام رهبر کره شمالی برای آزادی گروگان‌های آمریکایی را با کلمه « زیبا» توصیف کرده است. ترامپ در آن بخش از نامه خود نوشته است: می‌خواهم مراتب تشکر خود را برای آزادی گروگان‌های آمریکایی ابراز دارم. آنها اکنون در خانه خود و در کنار خانواده‌هایشان هستند. این اقدام زیبا بود و بسیار قابل تقدیر است.
نامه پر از غلط ترامپ به کیم جونگ اون سوژه رسانه‌ها شد
 
تصحیح‌کننده نامه ترامپ با اشاره به این بخش نوشته است: گروگان‌گیری اقدامی زیبا است؟ دوباره یادآور می‌شوم واژگان خود را چک کنید.
 
همچنین در تصحیح دیگر صورت گرفته توسط یک کاربر دیگر با اشاره به اولین جمله این نامه خطاب به کیم جونگ اون، به ترامپ توصیه شده است در مخاطب قرار دادن طرف مقابل افراط  نکند.
 
در نسخه تصحیح شده دیگری از نامه ترامپ یادآوری شده است که رئیس جمهور به طور خاص به موارد غیر مرتبط در نامه خود اشاره داشته است. این کاربر به نامه ترامپ نمره D داده است. همچنین این کاربر یادآور شده است: اگر این موضوع بی ربط است چرا در این نامه به آن اشاره شده است.
 
نسخه‌های اصلاح شده نامه ترامپ پس از اعلام  لغو دیدار وی با کیم جونگ اون در روز پنج شنبه، در فضای مجازی پخش شد. 
 
انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.