سرویس علمی فناوری | کد خبر: 29201
تاریخ انتشار: 1397/03/08 - 10:27:29

راهیابی کودکان شیروانی به مسابقات جهانی ریاضی

کودکان شیروانی به مسابقات جهانی آی مت(من ریاضی را دوست دارم) 2018 مالزی راه پیدا کردند که این مسابقات در مردادماه امسال در کشور مالزی برگزار می‌شود.
راهیابی کودکان شیروانی به مسابقات جهانی ریاضی,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، دومین دوره مسابقات انتخابی جهانی مفاهیم پایه ریاضی به شیوه آی مت برای کودکان سه تا هشت سال در سه سطح، با حضور 307 نفر از کودکان سراسر استان در بجنورد برگزار شد که در این دوره از مسابقات، نو آموزان سلاله درستکار، محمد حبیبی و طراوت شاکری از شهرستان شیروان با کسب رتبه‌های برتر موفق شدند به مسابقات جهانی در مالزی راه پیدا کنند.

گفتنی ست؛ این دوره از مسابقات که اولین تجربه برای شرکت‌کنندگان شیروانی بود در دو مرحله برگزار شد که درنهایت این سه نفر با کسب رتبه‌های برتر به‌عنوان نمایندگان استان به مسابقات جهانی مالزی 2018 راه پیدا کردند.

بر اساس این گزارش؛ آموزش مفاهیم جهانی پایه ریاضی به شیوه آی مت(من ریاضی را دوست دارم) روشی نسبتاً نوین در دهه‌های اخیر است که در آن علم و مفاهیم ریاضی به شکل کاملاً کاربردی و جذاب از طریق قصه ، بازی و سرگرمی به کودکان یاد داده می‌شود.

به گفته تکتم پور مهدی مدیر اجرایی «موسسه علمی- آموزشی عصر طلایی رشد کودک شهرستان شیروان»، این علم در ایران بسیار نوپاست و در چهار سال اخیر با تائید دفتر تکنولوژی آموزش‌وپرورش در مهدها و پیش‌دبستانی‌های کشور آموزش داده می‌شود.

انتهای خبر/ حشمتی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.