سرویس فرهنگی هنری | کد خبر: 29218
تاریخ انتشار: 1397/03/09 - 09:53:36

در خراسان شمالی برگزار شد؛

اختتامیه بخش استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

اختتامیه بخش استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران,

مراسم اختتامیه مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران؛ نشان خواجه‌نصیرالدین طوسی، روز گذشته در سالن شهید آوینی بیمارستان امام علی (ع) بجنورد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، در این آئین تیم جلال دانشگاه علوم پزشکی به مرحله منطقه‌ای راه یافت و تیم‌های دکتر شریعتی پیام نور و مناطق آورام علمی کاربردی بجنورد 2 به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان در این آیین با بیان اینکه امید، نشاط و شادابی در برنامه‌ها و سیاست‌های دولت تجلی دارد اظهار داشت: دغدغه دانشگاهیان فراهم کردن محیطی است که به‌واسطه آن آرامش، امید به آینده و روحیه خوش‌بینی تقویت شود و از مصداق‌های توسعه‌یافتگی جوامع  نهادینه کردن این فرهنگ است.

دکتر ابراهیم‌زاده در این مراسم اعلام آمادگی خود را برای برگزاری مناظرات  و ایجاد روحیه پویایی،نشاط و خودباوری اعلام کرد و افزود:از برکات تداوم این مناظرات رونق آن در زمینه‌های متعدد در استان خواهد بود.

وی تأکید کرد: برگزاری چنین رویدادهای در سطح دانشگاه به‌صورت مناظره امری است که باید از آن حمایت و در راستای تقویت چنین فضایی برنامه‌ریزی شود.

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات با حضور 12 تیم از دانشگاه‌های خراسان شمالی به همت جهاد دانشگاهی و همکاری دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برگزار شد، عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی با دو تیم جلال و جمال در این دوره از مسابقات حضور داشت که تیم 4 نفره دانشگاه متشکل از دو عضو اصلی و دو عضو محقق با سرپرستی دکتر احمد پور عضو هیئت‌علمی دانشگاه توانست به مرحله منطقه‌ای که مهرماه برگزار می‌شود اعزام شود.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان یادآور شد: هر  مناظره توسط 3 عضو هیئت‌علمی دانشگاه داوری شده است و مسابقات از نیمه دوم اردیبهشت‌ماه تا روز گذشته پیگیری شد.

به گفته دکتر ابراهیم‌زاده عمده مناظرات در این مسابقه شامل بحث‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و... بود.

انتهای خبر/ وحدانی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.