سرویس ورزشی | کد خبر: 29337
تاریخ انتشار: 1397/03/20 - 12:58:43

عزیزی:

سفر نمایندگان برای تماشای جام جهانی با هزینه بیت‌المال به صلاح نیست

سفر نمایندگان برای تماشای جام جهانی با هزینه بیت‌المال به صلاح نیست,

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: سفر نمایندگان به جام جهانی با هزینه بیت‌المال اصلاً به صلاح نیست و فکر نمی‌کنم که نمایندگان حاضر باشند در شرایط فعلی اقتصادی کشور با هزینه‌ بیت‌المال به جام جهانی بروند.

عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس، با اشاره به اخبار منتشرشده در مورد سفر 7 نفر از نمایندگان به روسیه برای تماشای بازی‌های جام جهانی فوتبال گفت: اگر نماینده‌ای بخواهد با هزینه شخصی خود برود مانعی وجود ندارد اما اگر هزینه آن بخواهد از بیت‌المال تأمین شود در شرایط فعلی اقتصادی کشور اصلاً به صلاح نیست.

وی با ابراز بی‌اطلاعی از قرعه‌کشی انجام‌شده درباره سفر تعدادی از نمایندگان به روسیه برای تماشای بازی‌های جام جهانی افزود: در شرایط فعلی اقتصادی من فکر نمی‌کنم که هیچ نماینده‌ای حاضر باشد با هزینه مجلس به جام جهانی برود.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: اخیراً در برخی از رسانه‌ها و به‌ویژه در فضای مجازی یک کار غیراخلاقی صورت گرفت و آن این بود که رأی‌گیری برای هیئت‌رئیسه را به‌عنوان قرعه‌کشی برای سفر 7 نفر از نمایندگان به روسیه برای تماشای جام جهانی معرفی کردند. کدام آدم عاقلی می‌گوید بیایید بین 290 نفر نماینده قرعه‌کشی برای سفر به جام جهانی صورت گیرد؟ 

عزیزی در پایان خاطرنشان کرد: گلدانی که توسط آن رأی‌گیری می‌شد گلدان مخصوص رأی‌گیری برای هیئت‌رئیسه است و جای تأسف دارد که این موضوع به‌عنوان قرعه‌کشی برای جام جهانی قلمداد شده است.

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.