سرویس ورزشی | کد خبر: 29338
تاریخ انتشار: 1397/03/20 - 13:02:52

پیگیری مسابقات جام رمضان بسکتبال خراسان شمالی

پیگیری مسابقات جام رمضان بسکتبال خراسان شمالی,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، مسابقات بسکتبال جام رمضان آقایان با حضور 8 تیم در خانه بسکتبال بجنورد با حضور پرشور علاقه‌مندان بسکتبال پیگیری می‌شود.

رئیس هیئت بسکتبال خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: مسابقات جام رمضان آقایان با حضور 8تیم شیروان الف و ب، دانشگاه، هیئت بسکتبال  الف و ب ، اندوان و سازمان نظام‌مهندسی در 2 گروه الف و ب برگزار شد.

مهدی غفوریان در گفت‌وگو با خبرنگار اتفاقیه اظهار داشت: تیم‌های سازمان نظام‌مهندسی و شیروان ب از گروه ب و اندوان و شیروان الف به نیمه‌نهایی راه یافتند.

 به گفته غفوریان در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی بسکتبال جام رمضان استان در خانه بسکتبال، در دیدار اول دو تیم نظام‌مهندسی ساختمان و شیروان الف به مصاف هم رفتند، خانه بسکتبال که از حضور پرشور علاقه‌مندان و تماشاگران این رشته دانشگاهی برخوردار بود، دریک بازی حساس و نفس‌گیر تیم بجنوردی نظام‌مهندسی ساختمان را  با نتیجه نزدیک ۷۸ به ۷۶ شیروان الف را شکست داد تا یک پای فینال این جام مشخص شود.

وی افزود: در دیدار دوم دو ‌تیم لوازم ورزشی اندوان بجنورد و شیروان ب با یکدیگر به رقابت پرداختند که این دیدار نیز بسیار جذاب، دیدنی و نفس‌گیر بود، این بازی با نتیجه ۸۳ به ۷۶ به سود تیم اندوان بجنورد به پایان رسید تا در فینال این رقابت‌ها دو تیم بجنوردی با یکدیگر به رقابت بپردازند.

بازی فینال بین دو تیم نظام‌مهندسی بجنورد و اندوان بجنورد روز دوشنبه بعد از افطار در خانه بسکتبال برگزار خواهد شد‌.

انتهای خبر/وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.